Harman Kardon i Audyssey Dynamic Volume

tremadook

New member
Czy któryś z modeli AVR Harmana ma Audyssey Dynamic Volume lub funkcję o innej nazwie ale tożsamym działaniu?
Irytuje mnie strasznie konieczność regulacji poziomu głośności dla przy zmianie źródła czy nawet przełączaniu kanałów podczas oglądania TV.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Harmany od AVR360 mają na dzień dzisiejszy jedną z najlepszych czyli dolby volume. Co ciekawe u konkurencji też jest dostępna ale w drogich modelach Arcam AVR600, Onkyo TX-NR5007.

audio-dsp-202825.jpg
 

tremadook

New member
Dziękuje za wszystkie info, niestety będę musiał się obyć bez takiej funkcjonalności, bo AVR360 kosztuje jednak trochę za dużo i dla tej jednej funkcji (i paru innych zalet) nie stać mnie na wyłożenie dodatkowych 1.5 k PLN.
Może NIGHT MODE choć w części będzie substytutem Dolby Volume?
 

Prokop

New member
Bez reklam
blackninja napisał:
Powinno pomóc.
Niby jak?? Dolby Volume to wyrównywanie poziomu głośności dla poszczególnych źródeł, night mode to wyciszenie z materiału gwałtownych podbić głośności do średniego poziomu i/lub ucięcie dolnych częstotliwości. Tak więc nic nie pomoże, no chyba że się w czymś pomyliłem.
 

pedrolot0

New member
Witam od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem hk260 i ten model posiada już funkcję dolby wolume !!! Gra rewelacyjnie. Pozdrowienia:D
 

dziubek123

New member
Mam AVR 260, nie ma dolby volume, zauważyłem też że w stosunku do amerykańskiego AVR 2600 mojemu brak też podłączenia The Bridge (dock dla iPod, iPhone)
 
Do góry