Harman Kardon+dali Concept 6

Kaszan

New member
Racja, odsłuch sprawiłby, że zauważyłbyś różnice sam. Z drugiej strony na odsłuchu na którym nie ma zbyt wiele czasu na kalibracje, a sprzedawca stoi nad głową, można w pośpiechu dokonać niewłaściwego wyboru:) Jeśli muzyka jest dla Ciebie podstawą to ja bym brał Harmana. Z tych wymienionych przez Ciebie rozważyć możesz jedynie Denony 1910 i 2309, reszty nie brałbym nawet po uwagę. Onkyo zawsze był wg mnie ampem bardziej kinowym niż muzycznym choć pewnie wielu się z tym nie zgodzi.
 

adamboss123

New member
a czym sie rozni avr255 od avr 260 niby ten 260 to nowosc moze lepiej dołozyc i kupic 260 czy jest on lepszy? prosze o opinie moze wiecie czym one sie roznia.;););)
 

marbys

New member
Witam,

wczoraj bylem na odsluchu i mialem do czynienia ze sprzetem o ktorym tutaj mowa.

Sprzet jakiego sluchalem to:

Ampli: Denon 1910, HK 255 i Onkyo 607
Kolumny: Jamo 606, JBL ES 80, Dali Concept, Dali Icon.

Na odluch jechalem z nastawieniem na zakup Jamo albo JBL. I juz wlasciwie zdecydowalem sie na JBL-e, gdy sprzedawca zaproponowal Dali Concept i Icon jako ciekawostke. Po podlaczeniu nawet sie nie zastanawialem nad dorzuceniem paru stowek i zamowilem Dali Concept. Icony to juz za wysoka cena.
To tak z moich przezyc bo watek dotyczy Ampli.

Jak napisalem wczesniej sluchalem trzech i wybralem Onkyo ze wzgledu na to, ze byl najbardziej uniwersalny. Denon jakos wogole mi nie podpasowal, HK gral slabiej w kinie a Onkyo gralo swietnie we wszystkim.

Oczywiscie przed zakupem polecam odsluch i to nie taki na chybcika.

Jesli sprzedawca ma jakies fochy to jedz gdzie indziej. Ja spedzilem pol dnia w salonie i sprzedawca byl caly czas ze mna. Biegal, latal, zmienial plytki, przepinal sprzety. Ja tylko siedzialem na sofce i sluchalem.
Porzadny odsluch to podstawa i nie da sie tego zrobic w pol godziny.

Zycze udanego wyboru. Ja odbieram swoj sprzet za niecaly tydzien :)
 
Do góry