Harman/Kardon BTA 10 Bluetooth

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
1109dzn.jpg


W ofercie HK pojawiła się nowa opcja dotycząca strumieniowania muzyki po Bluetooth jest to łakomy kąsek dla właścicieli urządzeń z wejściem analogowym, urządzeń takich jak smartfony wszak coraz więcej na rynku.

348lu74.jpg
 

krzysiek735

New member
Witam
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat jakości dźwięku z tego urządzonka, bo przyznam szczerze że jestem mocno zainteresowany pozbyciem się kolejnego kabla z pokoju:)? Jak to się ma do jakości dźwięku ze zwykłego kabla. Gdzieś przeczytałem że do laptopa przydałby się adapter bluetooth 3.0?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
"Compact and elegantly
designed, the BTA 10 connects fast and allows you to
access music from up to eight separate devices."
Czyli do 8 urządzeń.
Cenka leci na PW.
 

svb

New member
Witam.

Które z tych urządzeń wybrać, amplituner denon + ipad lub iphone:

Belkin Bluetooth Music Receiver /P-G3A2000/
HARMAN KARDON BTA 10-EU
Yamaha YBA-11
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Wszystko pięknie i ładnie , ale czy jest gdziekolwiek napisane , jednoznacznie która to wersja bluetooth ?
Truestream od Harmana to wg. twórcy same naj, ale jaki faktycznie tranfser to obsłuży ?
 

mario44n

New member
Czy ktoś może porównywał jakość dźwięku pomiędzy HARMAN KARDON BTA 10-EU a Yamaha YBA-11? Jestem zdecydowany na jeden z nich niestety nie mam możliwości odsłuchu.
 

mario44n

New member
Dzięki Blackninja za podrzucenie ciekawej opcji. Zastanawiam się tylko czy wykorzystałbym wszystkie możliwości urządzenia. Gdyby nie ta cena które jest ponad dwukrotnie wyższa od np. BTA-10 to może bym się pokusił o dołożenie.
Zależy mi generalnie na przesyłaniu dźwięku bezprzewodowo z 2 laptopów, tabletu i smartfona do HK 255. Mam również 1 głośnik Creative ziisound d5 w innym pokoju z którym czasem łącze się po bluetooth - ciekawe czy ta zabaweczka od HK sparowałaby się z nim.
Przy okazji przesyłanie dźwięku po bluetooth przez Harman Omni Adapt też jest w tak wysokiej jakość czy może podobnie jak BTA-10? W dokumentacji nie bardzo umiałem się doszukać.
 

mario44n

New member
Domyślam się że muzyka po BT nie należy do najlepszych. Podstawowe źródło dźwięku z którego słucham muzyczki i tak leci mi po kablu. BT wydaje mi się w miarę uniwersalnym standardem. Bezprzewodowe połączenie potrzebuje do szybkiego połączenia z moim hifi np. laptopa czy tablet-a aby pokazać znajomym jakiś film z wakacji czy puścić muzyczkę z internetowego odtwarzacza podczas spotkania rodzinnego. Zależy mi przede wszystkim na stabilności połączenia, braku opóźnień i ma się rozumieć jakości zbliżonej do CD ;)
Znalazłem jeszcze jedno urządzenie po BT - Sony BM10, które ma zasięg prawie 100m! Niestety w Internecie jest bardzo mało o nim informacji.
Tak więc waham się teraz pomiędzy: HK BTA-10, Yamaha YBA-11 i Sony BM10.
 
Witam
odswieżajac troche temat ... HK BT-10 a może Nuforce BRT-100 NuForce BTR-100 Specyfikacja wyglada zachecajaco, aczkolwiek opinii zbyt wielu nie ma. Cena podana na stronie nie ma zbyt wiele wspolnego z rzeczywistoscia, 330PLN w sklepach internetowych jest bliższe prawdzie.
Ktos jest "szczesliwym" posiadaczem tego cuda? Może podzieli sie wrażeniami, jak sie sprawuje?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak juz takie droższe to Harman Omni Adapt, bo paruje sie po BT, a strumieniuje po wifi z duuużo lepszą jakością od BT.
 
Do góry