Harman Kardon BDS400 - elegancki i minimalistyczny

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
imagebds400.jpg


Harman Kardon BDS400 zajmuje niewiele miejsca, bo składa się zaledwie z jednostki centralnej łączącej w sobie odtwarzacz blu-ray i amplituner, a także zestawu głośników 2.1. Jednocześnie system jest bardzo wszechstronny, odtwarza płyty blu-ray, DVD i CD oraz pliki z iPoda i iPhone’a (za pośrednictwem stacji dokującej The Bridge IIIP – dostępnej osobno). Gniazdo USB na panelu przednim pozwala na szybkie podłączenie pendrive’a. Za dźwięk odpowiedzialne są dwa głośniki satelitarne i subwoofer aktywny, które pochodzą z wyróżnionego nagrodą EISA systemu Harman Kardon HKTS60.



Harman Kardon BDS400 znajdzie się w polskich sklepach w listopadzie, jego cena detaliczna wyniesie 4899 zł.

imagebds400rearview01a.jpg
 

kristoferson

New member
wlasnie o to chodzilo zonka nie znosi skomplikowanych operacji czyli guzior nacisnac i radio ma grac i to ladnie he he a dla mnie to cos innego niz moj stary soniak

nie wiem czy we wlasciwym temacie pisze ale mam pare pytan odnosnie tego sprzetu instrukcja dosc nie jasna albo czesc zginela , chodzi mi mianowicie np o kabelek do Subwoofera ma on dodatkowo takie wejscie jak do sluchawek ekstrenal triger czy cos taieo do czeo jes icy musit byc podlaczone ????

tak dobry sprzecik byl 7 dni i padl calkowicie okazalo sie ze to awaryjna marka ten harman
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry