Harman Kardon AVR255 Jak podłaczyc pod TV

olo20

New member
Witam i prosze o pomoc!!:confused:
Nabyłem HK AVR 255 do tego kolumny Kef IQ30 w skald zestawu wchodzi tez telewizor( LCD PHILIPS FULL HD 37PFL5603D 4xHDMI )Mój problem polega na tym ze niedaje rady z podłaczeniem AVR pod tv nie mam pojecia jaki zastosowac kabel ktory będzie przesylal sygnal z tv do AVR mimo kombinacji na wiele sposobów nic zero efektu ?
Sygnał moge tez zapodac z dekodera N Tv jednak jest on opózniony wzgledem obrazu z tv ? (zastosowałem w tym przypadku kabel optyczny):hmm: Jake zastosowac polączenia ??
Z Góry wielkie dzieki za pomoc
 

josh78

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie wiem jakie inne gniazda masz w ampli i tv ... ja mam ampli z tv podłączone chinchami bo z tv na ampli i tak zbyt rewelacyjnego głosu nie przeniesiesz a to w zupełności wystarczy, następnie dvd z ampli coaxialem (możesz też optykiem) a przez hdmi idzie obraz z dvd to tv i wszystko gra
 

TOMEKN78

New member
Pomocy Instrukcja Avr 255

WITAM!!! PO RAZ PIERWSZY PISZĘ NA TYM FORUM I NIE WIEM JAK MAM ZAMIEŚCIĆ SWÓJ PROBLEM WIĘĆ WYKORZYSTUJE ODPOWIEĆ NA POST ZA CO PRZEPRASZAM. SZUKAM INSTRUKCJI DO HK AVR 255 BARDZO PROSZE KTO MA OWA INSTRUKCJE W WERSI PL PROSZE O KONTAKT LUB ODPOWIEĆ. MÓJ ADRES nferdek@wp.pl
bardzo będe wdzięczny i dziękuje z góry
 
Do góry