Harman Kardon avr158 czy onkyo tx-nr414?

jasam1991

New member
Witam wszystkich. Tak jak w temacie który wg was jest lepszy? Pokój około 20m kwadratowych. Cena za nowego Harmana avr158 w promocji to teraz 899 zł a za model 156-799 zł różnią się one tylko procesorem do basu przy mp3. Za onkyo nr414 to około 1100 zł. Który wg was jest lepszy? Głośniki do niego bd któreś z tych : koda au702s albo jamo 506 , albo jamo 606 , albo jamo 608. 60% muzyki a 40 % filmy. Dzięki wielkie z góry za odpowiedzi.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie bardzie się podoba brzmienie Harmana. Cieplejsze i "głębsze". Onkyo brzmi sterylnie i chłodnio. Do filmów ok, ale w stereo wygrywa Harman. To moje zdanie, najlepiej wybierz się i sam posłuchaj.
 

8crusher7

New member
Ja mam avr158 i jamo 606 (2 kolumny) i jestem bardzo zadowolony. Dzwiek czysty, fajnie rozroznia poszczegolne instrumenty,, basy czasami musze sciszac bo sa spore w tych glosnikach. Za zestaw zaplacilem 2000zl wiec cena tez bardzo przystepna.
 

jasam1991

New member
a jak do harmana podpiąć iphona 5 ? albo ipoda? Bo w onkyo obsluguje przez usb a w harmanie usb tylko do aktualizacji jest. I tak zeby jakosci nie tracic.
 
Do góry