Harman kardon avr142

zman

New member
Witam jak w temacie mój budżet to ok 600 zł (wiem że mały) na głośniki chciał bym jakiś system 5.1. Sprzęt ma być do filmów i konsoli ps3. Zastanawiałem się też czy by na razie nie kupić dwóch kolumn i sub. Prosił bym o jakieś rady ;]
 

mors111

Active member
Bez reklam
rozumiemy że amplituner masz ( HK )

a na kolumny 5.1 cena > 600zł ?
smutno pisać bo nawet na zestaw 5.0 ( nowy ) będzie to zbyt mała kwota o jakości nie wspominając

pozostają tylko używki

na początek to wg mnie zakup tylko fronty i resztę kupuj z przypływem gotówki

jeżeli szukasz rzeczywiście najtańszego rozwiązania to można też kupić pseudo grające kolumny nowe i to z subem :

kino VK 7900 kolumny x5 subwoofer - kable -3D (2455957213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

można też już bardziej firmowe :

JAMO S426 HCS3 S 426 2 KOLORY DEALER RATY 0% (2439940913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale bez buba

masz duży pokój ?
 

zman

New member
tak amplituner taki jak w temacie ;] no zastanawiałem się nad tym zestawem JAMO S426 HCS3 S 426 2 ten zestaw to już coś dobrego ? a co byś polecił z zestawu np 2.1 do tego amplitunera ? oczywiście z możliwością dokupienia reszty później :] a pomieszczenie ok 20m
 
I

irek6311

Guest
zman na twoje pomieszczenie za słabą ma moc ma Amplituner więc jakikolwiek zestaw (tani 600zł czy za 10tyś zł) kolumn (2.0 /5.1 ) zagra miernie ...
jest jednym z najtańszych więc jakość dżwięku też niskich lotów i tu marka amplitunera nie pomoże ;)
jakość komponentów i wydajność zasilacza niska < w kinie domowym można zaakceptować ale do słuchania muzyki to się nie nadaje .
 
Ostatnia edycja:

zman

New member
kurde myślałem że nie będzie taki tragiczny ten amplituner no nic może go sprzedam i coś innego znajdę ;] ale głośniki i tak trzeba jakieś kupić ;]
 
I

irek6311

Guest
Kino z linka do pokoiku max 10m" ;)
jak chcesz mocno ciąć koszty to amplituner i kolumny używane z Allegro < będzie lepszy zestaw .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zman

New member
może mi ktoś podać linka (o ile jest gdzieś na forum) czym kierować się przy wyborze amplitunera ? bo sprawdzając dane wypisane na aukcjach nie bardo wiem czym się kierować :p i ile potrzeba mi "W" na kanał jeśli mam 20m2 pokoju i ogólnie co jest ważne ;] bo nie mogę znaleźć ;/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To teraz się pogubiłem.
To chcesz wymienić cały sprzęt - ale też za 600 zł ?
 

zman

New member
nie chce wymienić bo na razie nic nie mam ;] miałem mieć tego harmana 142 ale przyszedł do mnie z wgniecioną obudową więc go odesłałem i nie mam nic. Ale skoro ten harman był słaby to nie wiem czy mam chęć wydawać kase na kino bo trochę szkoda mi wydać ponad 3 tys na kino widzę że wydając do 2 tys to szkoda kasy bo co bym nie kupił będzie takie sobie ;/ a 3 tyś to dla mnie dużo i nie wiem czy aż tak mi zależy ;]
 
Do góry