Harman kardon avr x70

martinzg

Klub HDTV.com.pl
vip
Harman kardon zapowiada nowa linie amplitunerów serii avr x70 znalazlem na rosyjsko jezycznej stronie. Moja znajomosc rosyjskie jest slaba, wiec moze ktos przetłumaczy bardziej szczegółowo.

w w w . on-off-on . ru /index.php?chp=showgood&num=22495
 

marek14

New member
Jeśli to prawda to się chyba wstrzymam z kupnem h/k265 i tak już długo czekam więc mogę jeszcze poczekać na wyprzedarze :)
 

Madas

New member
Bez reklam
to jak to jest że Polska jest tyle za innymi krajami, przecież mamy najbardziej dynamiczny rozwój gospodarki więc te firmy robią duży błąd
 

martinzg

Klub HDTV.com.pl
vip
Według informacji od admina strony, którą podałem avr 170 avr 270, avr 370 będą dostępne od września lub października 2012. Czy to prawda, zobaczymy. Przypuszczam, że tak.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Harman zapowiada na listopad, maja być droższe :) i wprowadzają nowy system zasilania w amplitunerach co jest nowością.
 

martinzg

Klub HDTV.com.pl
vip
AVR 370
Moc: 7 x 125 W / na kanał
AirPlay Bluetooth USB Direct Android Control
Wejścia HDMI (tył / przód) 7/1
Wyjścia HDMI 2
System dźwięku przestrzennego 7.2
4K video
Złącze Ethernet do odbioru radia internetowego oraz odtwarzania plików z sieci lokalnej (zgodność z DLNA 1.5)
Control4® - certyfikat zgodności z domowym zintegrowanym, scentralizowanym systemem kontroli
graficzny interfejs użytkownika (GUI)
 

martinzg

Klub HDTV.com.pl
vip
Aby potwierdzić planowana premierę nowych avr od Harmana napisałem do Harman Deutschland.
Oto i odpowiedz: " herzlichen Dank für Ihre Anfrage und das damit verbundene Interesse an unserem Unternehmen und unseren Geräten. Die neue AVR-Serie wird zur IFA (Internationale Funkausstellung, Berlin) im September auf den Markt kommen.
Viele Grüße aus Heilbronn,
Angelika Barth
ANGELIKA BARTH
Marketing Coordinator
Harman Deutschland GmbH

Tłumaczenie: Serdecznie dziękuje za pytanie i zainteresowanie naszą firmą i naszymi produktami. Nowa sera AVR wejdzie na rynek we wrześniu w czasie IFA Berlin.
 
Do góry