Harman Kardon AVR 460 Problem po aktualizacji

MelonJWR

New member
Witam, Chciałem zrobić aktualizacje amplitunera Harman Kardon AVR 460 przez USB wszystko ladnie, pięknie, ściągnąłem na pen drive nowszy soft że strony producenta, dałem aktualizacje, zatwierdzilem i amplituner się wyłączył i nie chce się włączyć. Jak rozwiązać teraz problem?
 

MelonJWR

New member
Może przez pomyłkę wgrałeś inny soft.
Zostaje serwis.
Za pierwszym razem pobrałem do avr 460 czyli powinien być prawidłowy, to się kompletnie nic nie wyswietlalo, pobrałem inny to chociaż jakieś napisy są na amplitunerze, ale nie działa. Pisałem na tego maila na górze 2 razy ale nie odpisują.
 

ranczo

New member
Bez reklam
próbowałeś resetu ?
na 5 minut odłączasz kabel zasilający.
w trybie czuwania wciskasz OK i trzymasz do momentu pojawienia się napisu RESET.
 
Ostatnia edycja:

MelonJWR

New member
Napisz do BlackNinja on powinien Ci pomóc.

Niestety nie odpisuje, a on zajmuje się serwisem?

próbowałeś resetu ?
na 5 minut odłączasz kabel zasilający.
w trybie czuwania wciskasz OK i trzymasz do momentu pojawienia się napisu RESET.

No próbowałem przed chwilą, po wgraniu tego nowego softu przyciski są jakoś inaczej i są inaczej przypisane. Teraz "reset" po przytrzymaniu klawisza "w lewo"... Ale niestety nic to nie daje
 
Ostatnia edycja:

MelonJWR

New member
Blackninja, Problem w tym że nie mam jak wgrać teraz bo nie mam obrazu. Chyba że istnieje jakiś reset/kombinacja klawiszy po włożeniu pendrive żeby to odpalić? Czy pozostaje serwis?
 
Do góry