Harman Kardon AVR 460/365 + HKTS 60BQ

boriaq

New member
Cześć,

Proszę o pomoc. Jutro muszę podjąć decyzję który ampli wybrać 460 czy 365. Różnica w cenie 100PLN więc nie ma to wielkiego znaczenia.

Pomieszczenie - około 30m2
Sposób użytkowania - Filmy/Telewizja HD 50%, Gry 30%, Muzyka 20%
Urządzenia: TV Samsung 55D7000, Konsola PS3, Tuner PACE (Cyfra+), PC

Filmy - 2D i 3D puszczane z PC przez HDMI do amplitunera
Gry - z PS3 2D i 3D przez HDMI do amplitunera
TV - tuner podłączony przez HDMI do TV, optic do amplitunera

Z góry dziękuję za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich potrzeb brałbym AVR 365. Ale dopytaj o szczegóły Blackninja na PW i poproś przy okazji o ofertę - powinna być extra.
 

boriaq

New member
Z różnych względów kupuję sprzęt we Wrocławiu i tego nie dam rady zmienić. Z tego co czytałem 365 jest lepiej "wybajerzony" ale niestety dźwiękowo dużo słabiej niż 460.

Ktoś coś poradzi jeszcze?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
HKTS60BQ nie są aż tak wymagające, że trzeba się kierować różnicą pomiędzy 365/460. Lepiej AVR365. Napisz na priv jakie ceny dostałeś , zobaczymy chociaż czy nie zdzierają.
 

JAREKMAX

New member
HKTS60BQ nie są aż tak wymagające, że trzeba się kierować różnicą pomiędzy 365/460. Lepiej AVR365. Napisz na priv jakie ceny dostałeś , zobaczymy chociaż czy nie zdzierają.
Odgrzebię stary kotlet. Mam AVR460 i 265. Porównywałem je na tych samych głośnikach i tym samym sygnale przełączając raz jeden raz drugi i 460 gra mocniej basem i troszkę wiecej samej góry ale za to ma mniej średnicy. Mam wrazenie że mnie osobiście z Paradigm Monitor 7v5 lepiej gra 265 bo Paradigm i tak podbija dół i górę pasma i średnica tak nie ucieka jak w 460. Paradigmy z 460 grają mocniej, dynamiczniej górą i sopranem ale mam wrażnie że ta średnica jest za bardzo wycofana. Oczywiście korekcja na ampli wyłączona. Sygnał analogowo z CD HD980. Miałem okazje nabyć 365 w dobrej cenie i ciekaw jestem jak gra 365 względem 265 i 460?
 
Do góry