Harman Kardon AVR 270 vs 171, który wybrać

Którego HK wybrać?


  • Total voters
    0

Bonaventura

New member
To akurat jest w tym momencie dla mnie bardzo pocieszające gdyż m.in. przez Ciebie napaliłem się na HK jak szczerbaty na suchary ;)

Miałem możliwość zakupić w bardzo dobrej cenie model AVR 255 ale jak przeczytałem wszystkie tematy na forum odnośnie różnych przebojów jakie z nim mieli użytkownicy to zrezygnowałem. Po czym strach mnie obleciał z myślą "a co jeśli i inne modele tak mają". A to jakieś buczenie, a to padające moduły, a to zwiechy, kyrie eleison, po nocach bym nie mógł spać.
 
Ostatnia edycja:

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
To akurat jest w tym momencie dla mnie bardzo pocieszające gdyż m.in. przez Ciebie napaliłem się na HK jak szczerbaty na suchary ;)

Miałem możliwość zakupić w bardzo dobrej cenie model AVR 255 ale jak przeczytałem wszystkie tematy na forum odnośnie różnych przebojów jakie z nim mieli użytkownicy to zrezygnowałem. Po czym strach mnie obleciał z myślą "a co jeśli i inne modele tak mają". A to jakieś buczenie, a to padające moduły, a to zwiechy, kyrie eleison, po nocach bym nie mógł spać.

Nie ma co napalać się jak łysy na grzebień bo są inne alternatywy dla HK. Denon czy Marantz są niemal identyczne w brzmieniu jak HK.
 

Bonaventura

New member
Już miałem u siebie ampli: Onkyo, Denona, teraz mam Yamahe. Chciałem spróbować czegoś nowego, a na Marantza mnie nie stać. No i jakoś tak HK bardziej by mi się wizualnie zlewał z ichnimi satelitami HKTS.
 
Do góry