Harman Kardon AVR 147 + hdmi in pomocy

jaco007

New member
to już mój 2gi amplituner...

Harman Kardon AVR 147
w jaki sposób uzyskac na nim dźwięk przez podłączenie po hdmi????

ręcę mi opadają, wątroba te(szszszsz)


*narzeczona się do mnie nie odzywa, qfa właśnie wysłałem samsung-a 710 kóry grał bez problemu przy podłaczeniu tylko po hdmi,

harman jest tak popier*.* że aż przykro, jak wybrac w "menu" ekranowym aby video i audio było z hdmi...

wydałem już niech policzę 2200pln na amplitunery oba to poraszka :roll:

chyba jednak odkręcę podłogę i listwy i przeciągnę coax digital in..

tylko po co mi amplituner za 1200pln który działa gorzej od samsung-a..

samsung przynajmniej grał 50minut po czym dostawał zaduszki :)
 
Ostatnia edycja:

radzique

New member
ha, mam od wczoraj ten sam problem.

Wstawiłem xboxa 360, podłączyłem przez hdmi in i hdmi out do tv, mowie sobie dźwięk będzie i... dupa. Ten model nie przyjmuje dźwięku po hdmi, tzn przepuszcza do tv, ale żeby już sam zagrał to niet.

Wrr, co za shit, musze kombinowac teraz z osobnym optykiem do dzwieku co w przypadku xbox nie jest takie hop siup. Ogólnie nigdy wcześniej bym nie pomyślał, że można montować hdmi na które nie można przesłać dźwięku.
 

omar

New member
potwierdza sie zatem teza, ze przed zakupem warto sie solidnie przygotowac merytorycznie tak, aby kupic cos odpowiadajacego potrzebom..
 

armi

New member
Bez reklam
ale przecież ta informacja jest w instrukcji, na stronie producenta i info na ten temat na tym forum pojawiło się z tysiąc razy...

poczytajcie posty ludzi którzy mają duuuże problemy przy podłączeniu dźwięku przez HDMI w sprzęcie wyższej klasy - a zmienicie trochę zdanie - albo brak takiej funkcji nie będzie wywoływał takiej frustracji :)
 

jaco007

New member
tak no i co z tego..

miałem samsung-a która działał świetnie przez hdmi,

teraz mam klasę samą w somie, mityczny wielki i cięzki harman,
który okazał się qpą...!

kabel przeciągnięty, kac zaleczony..

Czy aby kupic amplituner muszę wiedzieć o nim wszystko??
chyba nie..!

przecież jak kupuję samochód nie muszę wiedzieć co i jak z nim, ja chcę nim tylko jeździć, tak samo z ampli, ja chcę tylko oglądać przez niego filmy
 

cyberpooh

New member
a jak kupujesz mercedesa s klase to tez masz pretensje ze nie jedzi w terenie mimo ze jest super samochodem?


trzeba bylo przeczytac/dopytac i tyle, teraz pretensje tylko do siebie :(
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Z tym mercedesem troche przesadziles: to tochyba kazdy wie ze a klasa to nie teren :p. ALe fakt faktem: wystarczylo zalozyc odpowiedni temat jesli sie nic udalo znalezc. Ktos by napewno pomogl.
 

jaco007

New member
:twisted: sprzęt rządzi..

samsung 710 nie ma dynaminiki, yamaha 363 jakoś tak cichutko i słabiutko gra..


do tego czego został stworzony działa super
wczoraj obejrzałem 2 filmy hd z dźwiękiem dts i samsung i yamaha nie grają nawet podobnie do niego!!

głośność ustawina na -33db a z jaką siłą gral to cho cho..


warto było się pomęczyć z dodadkowym kabelkiem:twisted:
 
Ostatnia edycja:
Do góry