HARMAN AVR 365 jakie do niego głośniki

JAREKMAX

New member
Witam. Jakie polecicie głośniki z którymi dobrze zagra w mieszanej muzyce HARMAN AVR 265? Nie jestem górnych lotów audiofilem i zdaję sobie sprawę ze czym więcej wydam tym dźwięk z głośników będzie bardziej poprawny patrząc na niego obiektywnie. Ale subiektywnie słucham różnej muzyki. Nie słucham tylko metalu i disco polo oraz tej dzisiejszej młodzieżowej muzyki której nawet nie potrafię nazwać. Lubie najbardziej muzykę filmową i instrumentalną. Koncerty Hansa ZImmer-a ale również lubię trochę starych popów. Najbardziej lubie ciepłą lekko ubarwioną górę wyrażne i naturalne wokale, a bas w miarę nie wlekący ale głęboki. Pokój 20m2. Co proponujecie z używki z okolic 2005-2010 roku do kwoty 2,5tyś zł. za 5.0 lub 5.1. Zastanawiałem się nad Paradigm MONITOR 5 lub 7 (mi się podobają jak grają). Może za ostrą mają górę ale mi się podoba lub dedykowanymi do HARMAN-a JBL E80. Kiedys miałem krótko WHARFEDALE CRYSTALE z DENONEM i było słabo i nijako. Ale czytałem że DIAMOND-y 10 już lepiej grają. Może jakieś inne propozycje. Ja tylko z opinji innych najbardziej skłaniam się ku JBL E80 + SUB z odcięciem na 40-60 Hz aby wyciągnąć z nich głębszy bas.
 

JAREKMAX

New member
Właśnie dodatkowo wymieniam amplituner na AVR460 HARMANA. Jestem w trakcie przepinania. Porównam sobie 1 kanał na AVR265 a drugi na AVR460. Zobaczę jaka będzie różnica. Sygnał puszcze analogowo z odtwarzacza CD HD980.
 
Do góry