H6400 ustawienia - proszę testować

ShrimpyPants

New member
Też widziałem tę promocję i też mnie korci. Jedynie to strach przed modelem w 50 calach. Poważnie myślę o 48 w media albo saturnie. Czekam aż z ceną się coś podzieje, ale z drugiej strony mogą już zniknąć i nie wrócić. Co robić? ;] Byłbym zapomniał, witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post tutaj.
 

RHJG

New member
Bez reklam
To,że jest inna to nie znaczy,że gorsza dla wielu będzie lepsza bo kontrast jest wyższy na matrycy AUO !
 

RHJG

New member
Bez reklam
jeszcze raz fotki nie znalazłem,ale dzwoniłem do kolegi od którego dostałem to info.Zwracam honor sprawdził i jest to matryca CMO -D,sorry za wprowadzenie w błąd...
 

gbs

New member
Witam, kilka dni temu kupiłem model H6400 w wersji 50" w RTV EURO razem z soundbarem samsunga jest w cenie 2990. To chyba całkiem niezła oferta biorąc pod uwagę ze sam sounbadr kosztuje 450-500 pln. Co do ustawień ekranu to jakoś nie mogę znaleźć tych odpowiednich dla mnie, wszystkie są albo za blade albo za intensywne, dodam że przesiadłem się z plazmy 42" Panasonic. Dzisiaj wklepie ustawienia kolegi nosport i sprawdzę. Pytanie do kolegów w jaki sposób sam mogę sprawdzić sobie jaka mam matrycę ?
 
Ostatnia edycja:

gbs

New member
Witam. A ja właśnie zglośiłem do serisu mojego UE50H6400. Mam kilka ciemniejszch plam na namatrycy widocznych najbedziej na jasnym tle. Początkowo myślałem że, to jakieś zabrudzenia może z palców albo kurzu ale okazuje sie że nie. Telewizorek urzytkuję w normalnych domowych warunkach i to niewiele ponad miesiąc wieć trudno zeby się zakurzył w środku. Zobaczymy co serwis stwierdzi, mają przyjechać we środę.
 
Do góry