H6400 - sluchawki bluetooth

hellborg

New member
Sorry, że odświeżam temat, ale mam pytanie innej natury (menu serwisowe już ogarnąłem i przygotowałem na słuchawki BT ;) )

Jestem przed zakupem słuchawek, nie mam w domu żeby sprawdzić. Czy jak słuchawki BT będą aktywne to dźwięk będzie też jednocześnie w TV? Potrzebne są dla osoby słabosłyszącej, ale nie chcę odcięcia od reszty domowników :) Rozwiązanie w Samsungu na zwyłego jacka jest idiotyczne. W Panasie nie odłaczało dźwięku z głośników, jak ktoś chciał cicho to po prostu ściszał głośniki TV, a w słuchawkach oddzielnie było.
 

artur662

New member
Tak własnie jest. Mam połączone słuchawki bluetooth a głos z głośników TV na 0. Głosem ze słuchawek steruje z menu
 

artur662

New member
Źle mnie zrozumiałeś, albo ja źle napisałem. Oddzielnie masz dzwięk w słuchawkach i oddzielnie w głośnikach. Z tym, że głóśność w słuchawkach ustawiasz w menu
 

hellborg

New member
No to ładnie jednak. Czyli dźwięk idzie jednocześnie w głośnikach i w słuchawkach? Jesli tak to dobra wiadomość. Niedawno poprosiłem znajomego o sprawdzenie soundbara BT i tam było tak, ze jak soundbar był aktywny to nie leciał dźwiek w głośnikach i doszedłem do wniosku, że w słuchawkach będzie tak samo.
Dzięki za odpowiedź
 
Do góry