H-K sb 16 czy JBL sb400?

moles

New member
Witam

Przymierzam się do zakupu jednego z tych soundbarów. Miałem okazje odsłuchać oba zestawy,grały całkiem przyjemnie. Do Harmana ewentualny zakup HK bta10. Czy do pokoju ok 20m2 wystarczy do filmów i muzy? Gość w MM mowił, że jego rodzice mają w pokoju ok 40m2 HK sb16 i daje radę. Wierzyć czy nie?

Ewentualnie w gre wchodzi jakiś ampli + 2 kolumny frontowe podłogowe w tej cenie. Z możliwością pózniejszej rozbudowy.

Na forum znalazłem wątek, gdzie podawali denona 1612 jako dobry ampli do stereo. Jakie dobrać do niego fronty żeby uzyskać ciepłe brzmienie? Słucham muzyki elektronicznej typu house, progressive, dubstep. Lubie jak bas schodzi nisko:)
Budżet ok 2000.


Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

moles

New member
Im wiecej szperam tym mam wiekszy mętlik w głowie. Chyba jednak będę brał Jamo S 718 + jakiś ampli. I powoli coś do tego kompletował :D
 

moles

New member
Ja słucham raczej muzyki elektronicznej:
House, progressive, tech-house, DnB, dubstep,chillstep, trance. Kobieta raczej czarnej muzyki typu Missy Elliott, Ciara, Rihanna i inne wynalazki:)
Sprzęt w tych klimatach sprawuje się bardzo dobrze wysokie jak i średnie tony są wyraźne, bass taki jak lubie miesisty i nisko schodzacy. Sąsiedzi też są zadowoleni hehe :) wielkie dzięki za rady.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 

moles

New member
Panowie czy kupować do kabli banany? Będzie jakaś różnica w dźwięku? Czy jest to tylko wygodny dodatek.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Do góry