H/K AVR255 wymiana

unky

Member
Witam
Po raz czwarty juz od nowosci padł mi moduł zasilania w ampli H/K AVR255. Chyba juz nie bede go naprawial bo i tak juz kupe kasy na to wydalem a widze ze po jakims czasie awaria powraca.
Co mozecie mi na dzisiasj polecic zamiast tego mojego AVR255? Cos z podobnej półki o podobnych parametrach?
 

unky

Member
Czy te modele maja wskaźnik głośnosci na ekranie? Tzn. jak zwiekszam głośność to na ekranie tv na obraz z powiedzmy dekodera SAT nałożony jest wskaźnik głośności.
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam
Po raz czwarty juz od nowosci padł mi moduł zasilania w ampli H/K AVR255. Chyba juz nie bede go naprawial bo i tak juz kupe kasy na to wydalem a widze ze po jakims czasie awaria powraca.
Co mozecie mi na dzisiasj polecic zamiast tego mojego AVR255? Cos z podobnej półki o podobnych parametrach?
Gdzie oddawałeś do naprawy?
 

unky

Member
Zakupiłem ostatecznie H/K AVR171.
Gra podobnie do AVR255, na jednak dużo wiecej nowych technologii typu odtwarzanie mp3/wma/flac po USB, odtwarzanie po Bluetooth, radia internetowe, obsługa DLNA, HDMI Link itp. W sumie sprzet na czasie.

Jedyna rzecz która mnie powaliła negatywnie na kolana to koszmarnie brzydka grafika ekranowa. Jak w sprzecie sprzed dosłownie 15 lat. Wiem ze to ma grać a nie wyglądać ale porównując do subtelnej fajnej wg. mnie grafiki w AVR255 czyli sprzęcie sprzed 7 lat to ja nie wiem kto w H/K zaakceptował taką grafike ekranowa w AVR171. Wyglada to jak grafika na PC 20 lat temu na karcie Herkules. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Dla mnie to koszmar jak widzę na TV ten beznadziejny wskaźnik głośnosci. Czy to takiue skomplikowane dla firmy dac fajna grafę choćby taka jak w AVR255? A moze da sie to zmienic jakimś innym skin'em jak to np. robi sie w tunerach SAT?
 

unky

Member
Hmyyy.. W sklepie mnie zapewniali ze 270 i 370 to poprzednie modele i nie jest to nowa seria tak jak avr171. Zmiana choćby w zasilaniu - 171 jest lekki jak piórko bo ma zasilanie impulsowe i sie nie grzeje tak mocno jak starsze modele.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Modele 151,161,171 weszły faktycznie później niż 270 i 370, ale moim zdaniem rozszerzyły ofertę, a nie zastąpiły 270 i 370, które są wyżej pozycjonowane niż 171. Tu już dokładnie musi się wypowiedzieć blackninja czy jest tak jak piszę.
 
Do góry