H/K AVR255 i Jamo S606?

deluxe

New member
Witam!
Przymierzam sie do tego ampli ale czy ktoś może ma taki zestaw?
Jak to ze sobą pracuje?
Mam Jamo S606 i sub 250. jak sie zachowuje to w stereo?
Czy jest dobra moc?
Niewiem co wybrać czy h/k ? A może denon 1909.
Nie odsłuchiwałem tego w domu także nie wiem co wybrać.
Czy do h/k można podłączyć wzmacniacz stereo?(marantz 6010osd)?
Pozdrawiam!
 

tolko

New member
deluxe napisał:
Witam!
Przymierzam sie do tego ampli ale czy ktoś może ma taki zestaw?
Jak to ze sobą pracuje?

Posiadam taki zestaw i gdy go słucham uśmiech z gęby nie schodzi do tej pory, a już idzie 3 miesiąc :krol: Ze względu na to że jeszcze nie dokupiłem dvd w tej chwili słucham tylko na stereo i jest bajka jak dla mnie, choć uprzedzam że nie jestem jakimś audiofilem i podejrzewam że bym był zadowolony ze wszystkiego :grin:

Możesz przeczytać wątek polecany powyżej ale radzę sprawdzić przed zakupem jak to jest z tym "pykaniem" bo możesz się okazać że nie wszystko złoto co się świeci, ale nie ma się co zrażać tylko samemu sprawdzić żeby później nie mieć pretensji niewiadomo do kogo. :twisted:
 

wojtaszu

New member
witam
odsluch konieczny jak najbardziej ale niektore modele pykaja jak sie nagrzeja, wlasciciele czesto podaja ze dzieje sie tak po godzinie czasu takze na odsluch trzeba zarezerwowac sobie troche czasu
 

darkmajin

Member
Bez reklam
tak tak konieczny odsłuch bo mozesz zrobic jak co niektorzy kupili w ciemno po przeczytaniu paru postow zaczeli byc zagorzałymi przeciwnikami harmana odradzali innym i musieli zmienic na badz co badz gorszego denona 1909 i dalej udawac ze super to gra :D


*przed odpowiedzia skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutom poniewaz kazdy moj post zle zrozumiany moze byc niebezpieczny dla zdrowia:)


zeby bylo w temacie polecam avr 255 mozesz obczaic jakiegos cenowo podobnego marantza chociaz s606...
 

wojtaszu

New member
darkmajin;
zanim zaczniesz komus sugrowac wizyte u lekarza sam udaj sie do kogos kto pomoze ci robic mniej bykow ortograficznych.
Rzniesz cwaniaka rzuajac grypsami ktore gdzies uslyszales miedzy blokowiskami, nie wiesz co one oznaczaja a najgorsze jest to ze nawet nie potrafisz tego napisac.
Koń jaki jest kazdy widzi i ja nie mam zamieru z koniem sie kopac.
Moj denon gra a twoj HK pyka albo u ciebie w domu albo w serwisie.
Co ci po tym ze kupiles "mercedesa" kiedy i tak nie mozesz nim jezdzic bo wiekszosc czasu spedza w serwisie bo jak go odpalasz to chodzi jak maluch na gaz czyli pyka, psika, strzela. Poza tym jak go odpalisz to i tak nie pojedziesz bo po chwili kierownica tak parzy ze nie ma szans na niezla jazde.
Wiem, wiem zaraz napiszesz ze twoj model jest ok ale ja nie ufam takim typom jak ty.
Poki co proponuje zainteresowac sie jakas chlodziarka bo na zewnatrz temperatura rosnie takze niebawem pykanie sie nasili a wtedy...... moze twoja mozgownica w koncu cos zrozumie...... choc mocna w to watpie :twisted: !!!
 
Ostatnia edycja:

darkmajin

Member
Bez reklam
1. błedy to moja sprawa pANIE psorze / jakich slow trudnych dla ciebie uzywam?
2. jaki kurde kon :D
3. to mowisz lepiej kupic daewoo co dobrze jezdzi.. (teoretyzuje)
4. moj model nie jest ok pyka ale mam podlaczone kolumny pod wzmaka z pre outa wiec mi nie pyka.. nigdy nie negowalem zadnych wad ktore ma ten ampli

przepaszam ze sie uraziłes prosta wypowiedzia ale ostrzezenie było :)

zdania nie zmienie sorry za offtop
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
peace panowie peace !!!
Przebijamy się nie mając podstawowych danych kupującego. Radzę poczekać najpierw na jego odpowiedź.
 

darkmajin

Member
Bez reklam
onkyo akurat jest jeszcze dalej za denonem oczywiscie zaznaczam ze to prywatna opinia bo zaraz sie shago obrazi::)

a w temacie : da sie podlaczyc do hk 255 wzmacniacz stereo
 
Do góry