H/k Avr 745

asoz

New member
Witam,
mam takie pytanie. Czy słabe wyposarzenie H/K w porównaniu do Pioneer'a LX70 było by bardzo uciążliwe w połączeniu z BD Pioneer'a i TV Pioneera z serii LX? Chodzi mi np. o HDMI 1.1 a w Pionku 1.3, skalowanie itp.
Bo że muzycznie H/K jest lepszy to oczywiste.
 

asoz

New member
że nie jest to problem braku obrazu czy dzwięku ja wiem, ale jak będzie wyglądał obraz na moim tv przepuszczony przez te 2 amplitunery.
 

DanielS

New member
Jak się ma w ogóle oferta Pioneera jeśli chodzi o nowe ampli i odtwarzacze do oferty H/K ? Czyżby Pioneer był dobry tylko w jednym ? Plazmach ? Do tej pory uważałem ,że sprzęt Pioneer jest na poziomie Yamaha , Denon , Onkyo a tutaj od jakiegoś czasu zauważyłem , ze chwalone są praktycznie plazmy natomiast z "klocków" do dźwięku cały czas tylko Onkyo i H/K. Powiedzcie szczerze czy ten Pioneer jest taki beeee w tej materii ? Akurat design Pionka bardziej mi podchodzi niż Onkyo i wolałbym ich ampli. Ale z tego co tutaj piszecie to na kieszeń Kowalskiego to tylko Onkyo a troszkę droższy to H/K lub CA. Co o tym sądzicie ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zawsze możesz obraz bezpośrednio z HDDVD lub Bluray puścić do tv i z głowy :) Osobiście jeszcze sie nie spotkałem, by obraz puszczony przez amplituner po hdmi coś stracił.
 

przemowroc

New member
Jeżeli podłączasz tylko 1 lcd to gra, ja mam jeszcze projektor i zaczyna się zagwozdka jak to wszystko podłączyć by grało bez ciągłej zmiany kabli w jak najlepszej jakości. Ale dałem radę: dvd, nagrywarka, play3 komponentem do ampli -->do projektora komponent, hdmi z ampa-->lcd full hd, play3(hdmi)-->lcd.
 

DanielS

New member
To ja podciągnę temat i może ktoś jednak coś napisze w związku z poniższym :

"Jak się ma w ogóle oferta Pioneera jeśli chodzi o nowe ampli i odtwarzacze do oferty H/K ? Czyżby Pioneer był dobry tylko w jednym ? Plazmach ? Do tej pory uważałem ,że sprzęt Pioneer jest na poziomie Yamaha , Denon , Onkyo a tutaj od jakiegoś czasu zauważyłem , ze chwalone są praktycznie plazmy natomiast z "klocków" do dźwięku cały czas tylko Onkyo i H/K. Powiedzcie szczerze czy ten Pioneer jest taki beeee w tej materii ? Akurat design Pionka bardziej mi podchodzi niż Onkyo i wolałbym ich ampli. Ale z tego co tutaj piszecie to na kieszeń Kowalskiego to tylko Onkyo a troszkę droższy to H/K lub CA. Co o tym sądzicie ?"
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Z tego co wiem, odtwarzacze i nagrywarki Pioneera cieszą się bardzo dobrą opinią. A amplitunery? Cóż, nie można być najlepszym we wszystkim.
 

asoz

New member
Uważam że Pioneer góruje nad wsystkimi w obrazie. Z dzwiękiem trochę gorzej. Chociaż osobiście słuchałem Pioneer'a VSX-LX60 na KEF'ach 3005 i nie mam ani głośnikom, ani amplitunerowi nic do zarzucenia. Uważam, że jeśli ktoś kupuje zestaw bardziej do kina z małymi głośnikami, może spokojnie brać Pioneer'a.

Dobra, zapytam prosto i rzeczowo. Praktycznie już kupiłem Pioneer'a 508xd i do tego Blu-ray LX70A. Zostało mi jeszcze do kupienia głośniki z amplitunerem. Są 2 możliwości. albo Pioneer VSX-LX70 i KEF KHT3005SE albo B&W MT-30 i Harman AVR 745

Jak wypada porównanie tych 2 zestawień w połączeniu z TV i BD pod kątem:

Obrazu na TV (np. TVP z N przepuszczonej przez amplituner)
Dzwięku w kinie
Dzwięku przy słuchaniu koncertu albo coś w tym stylu.

Bardzo proszę o pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

asoz

New member
Wiesz, zdecydowałem że zaoszczędze te 5tyś. i kupie 508.
Wiesz wolałbym amplituner z obecnej serii. Nowe są brzydkie...
 

przemowroc

New member
Jeżeli chodzi o moc to tej w przypadku 645 napewno Ci nie zabraknie , najlepiej mieszkac oczywiście w domu wolnostojacym coby sasiedzi policji nie wzywali:D. 645 ma niesamowity power i jego wielką zaleta jest to że słuchając "cicho" wypluwa muze ktorej wcale nie chce sie podgłaszać.
 
Do góry