H/k avr 265

martinzg

Klub HDTV.com.pl
vip
Dołącze się do tego wątku. Stoje przed zakupem amplitunera. Wymagania pomieszczenie 23m2. 60% film/40% muzyka. Fronty i center to paradigm seria monitor, tyly to MA mr1.
Zastanawiam się nad h/k avr 365 ale na minus logic7 bug i ewentualna awaryjnosc mnie troche niepokoi i chyba brak przesylania sygnalu przez hdmi do tv w standby.
Do wyboru mam jeszcze Marantz 5006, ale ten mały wyswietlacz, dziekowo tez mi odpowiada. Prosze o sugestie co wybrac?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
podobnie jak Marantz gra Yamaha i ma spory wyświetlacz i duże czytelne napisy, popatrz sobie może Ci się spodoba
 

marek14

New member
Dołączę się odnośnie harmana kardona tylko że 265, czy wart jest kasy i czy pasuje do jbl cine pack e80..., może myślicie o czymś innym, że będzie bardziej odpowiedni to napiszcie (tak do około 2500zł), jakieś uwagi , wszystko mile widziane ;)
 

pangoral

New member
ja miałem uszkodzonego avr365, wymieniony na nowy, ogólnie fajna maszyna dobrze gra minusy:
-nie mogę podłączyć lapka po HDMI (podłączyłem do tv i optykiem do AVR)
-przy wejściu z the bridge lub usb nie można zmienić źródła obrazu a szkoda gram na xboxie w fife to lubię słuchać muzy
-odtwarzacz USB muli przy uruchamianiu/przeglądaniu zawartości (pen 2GB)

po za tym na razie same +, no i czuć MOC :)
 

marek14

New member
Pytanie: jak jest z tym basem z h/k 265 z jbl e80 , ktoś wcześniej pisał że nie zabardzo, lepszy z yamahą jaka jest prawda. pozdro
 

smalc

New member
Witam
mam problem z moim hk 265. Po włączeniu pojawia się PROTECT po czym hk się wyłącza. Jedyną informację jaką znalazłem na innym forum która była związana z tym problemem to spalone końcówki mocy.
Czy może być inna przyczyna?
W zestawie z hk 265 mam JBL studio 180, 130, 120c
Najgorsze, że sprzęt jest na gwarancji a nie mogę znaleźć rachunków
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Odłącz wszystkie kolumny i jak nadal protect do do serwisu. Zadzwoń tam gdzie kupowałeś o ile to była faktura to da się wystawić duplikat.
 

smalec1979

New member
Witam
Szukając opinii na internecie na temat avr 265 nie ma nic konkretnego.
Więc apel do użytkowników - czy ktoś przy okazji picia kawy, przy odrobinie wolnego czasu może podzielić się spostrzeżeniami. Może jakiś test. Coś od siebie - obiektywnie, subiektywnie.

Sam chcę kupić taki amplituner. Stawiam tylko na H/K. Byłby już to mój trzeci - do tej pory AVR200 i aktualnie avr130.

Kolumny w systemie - 5.1 mieszanka JBL serii Northridge.

Pozdrawiam użytkowników
 

Groven26

New member
Byłem w sklepie Rewex - renomowany sklep audio w Płocku, rozmawiałem ze sprzedawca, który siedzi w sprzęcie audio po uszy i mi powiedział, żeby nie wchodzić w zakup H/K AVR 265. Problemy z oprogramowaniem występują. Byłem bardzo napalony na ten amplituner, ale zostałem od niego odwiedziony. Sprzedawca mi powiedział że sprzęt do muzyki - rewelacja, do kina - już nieco mniej, ale też bardzo dobry. Alternatywa cenowa w tym przedziale cenowym do tego sprzętu to Denon avr 2113. Bardzo zachwalał tego Denona. H/K avr 265.. lepiej odpuścić.. hmm.. Teraz myślę nad Denonem.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Co miał powiedzieć, jak AVR265 nie ma na półce i nie będzie miał? :) On już nie może załatwić, nie ma skąd, bo nie jest dealerem Harmana, a jak Cie od niego nie odwiedzie to uciekniesz do konkurencji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry