H/K AVR 255 i JBL Northridge Cine

mikas

Member
Mam zestaw H/K AVR 255 i JBL Northridge Cine, jak wiadomo zestaw ten w stereo nie powala basem na kolana, nawet można powiedzieć że go brak. Myślałem o wymianie kabli do samych frontów na jakieś klotz 4mm2 lub inne. Czy warto do takiego średnio budżetowego kina kupować takie kable. Czy wogóle coś poprawią, jeśli tak to jakie kupić. Może ktoś kupił jakieś lepsze kable do takiego zestawu ?
 

darkmajin

Member
Bez reklam
kolego widze ze masz duzo problemow z kinem ;)

masz subwoofer ? jezeli nie to zaczni od tego to naprawde podstawa..
pozatym hk i jeszcze seria E = mało basu :confused:
kabel nic tu nie poprawi jezeli juz mowa o magicznych wlasciwosciach kabli to zwiekszania mocy basu spodziewac sie nie mozna raczej poprawy kontroli ,szybkosci itp

klotz'e sa zdziebko przereklamowane mysle ze za ich cene znajdziesz cos lepszego nie bede polecał zadnych jako ze nie wierze w voodoo kablowe
 

mikas

Member
darkmajin napisał:
kolego widze ze masz duzo problemow z kinem ;)

masz subwoofer ? jezeli nie to zaczni od tego to naprawde podstawa..
pozatym hk i jeszcze seria E = mało basu :confused:
kabel nic tu nie poprawi jezeli juz mowa o magicznych wlasciwosciach kabli to zwiekszania mocy basu spodziewac sie nie mozna raczej poprawy kontroli ,szybkosci itp

klotz'e sa zdziebko przereklamowane mysle ze za ich cene znajdziesz cos lepszego nie bede polecał zadnych jako ze nie wierze w voodoo kablowe
Mam suba, wiesz jestem człowiek który z natury szuka dziury w całym :) dlatego mam czasami mieszane uczucia co do tego zestawu i próbuje wszystko zrobić by kupić do niego co się da i wgrać co się da... by potem tylko z niego się cieszyć :)
Co do kabli to słyszałem też dobre opinie o CV4, ale nigdzie ich nie widzę. Wiesz na próbę jestem w stanie wydać do 100zł na te 2,5-3m kabla, a może coś to da.
 
Do góry