H/K AVR-255 = dwie wersje softu 0.97.2.2

sanctrum

New member
Uwaga! Zauważyłem, że wydano 2 wersje softu o nr 0.97.2.2 dla H/K AVR-255

Pierwsza wersja trochę starsza to: 17-06-2009 03 0.97.2.2
Druga aktualna wersja to: 28-07-2009 01 0.97.2.2 (z uwagą, że tylko dla EMEA)

Wersja aktualna 28-07-2009 01 0.97.2.2 powoduje problemy z trybem DTS Neo:6 Music - przerywanie dżwięku...
Wesja starsza... 03 - nie wiadomo.

Jestem w posiadaniu obu wersji.

Czy ktoś ma wgraną 03 i ma problemy z DTS Neo:6 Music?
 
Ostatnia edycja:

tombalt

New member
o dwóch wersjach firmware wspominałem już w listopadzie zeszłego roku...

http://www.hdtv.com.pl/forum/amplit...255-i-355-przez-koncern-harman-kardon-22.html

ale chyba nikt nie uwierzył...

przytoczę moją wypowiedź:
"..na stronie pojawił się ponownie firmware 97.2.2
zmiana jest w dacie
-poprzednio było 26-06-2009 03 (nie pamiętam dokładnie dnia)
----obecnie jest 28-07-2009 01
niby nic, aczkolwiek wersja MCU się różni, więc coś zmienili
czy ktoś wie za co on jest odpowiedzialny?
oba DSP i oraz VID pozostały te same.."
 

sanctrum

New member
o dwóch wersjach firmware wspominałem już w listopadzie zeszłego roku...

http://www.hdtv.com.pl/forum/amplit...255-i-355-przez-koncern-harman-kardon-22.html

ale chyba nikt nie uwierzył...

przytoczę moją wypowiedź:
"..na stronie pojawił się ponownie firmware 97.2.2
zmiana jest w dacie
-poprzednio było 26-06-2009 03 (nie pamiętam dokładnie dnia)
----obecnie jest 28-07-2009 01
niby nic, aczkolwiek wersja MCU się różni, więc coś zmienili
czy ktoś wie za co on jest odpowiedzialny?
oba DSP i oraz VID pozostały te same.."

Racja. Zbyli Cię nieprawdziwą informacją, że to te same softy... A nie są te same i starszy 17-06-2009 03 (bo taka jest poprawna data) jest zdecydowanie lepszy od nowszego 01.

Pykanie zredukowali do minimum, a jeszcze DTS Neo:6 nie był skaszaniony. W związku z tym obecnie preferuję tą wersję bardziej od jeszcze starszej 0.96.1.1

Odkryłem, że są dwie wersje sciągając wszystko co popadnie do AVR-255, a później porównując pliki i instrukcje... Kto czyta ten nie błądzi...
 
Ostatnia edycja:

sanctrum

New member
@Sanctrum:
Instalować? Nie ma żadnego obciachu z tym starszym - nowszym?:fool:
Rób jak chcesz. Każdy ryzykuje sam. Ja nie zauważyłem problemów. Ale skoro ten soft był na H/K tylko przez krótki czas... to może jakieś poważne problemy są. Przecież z jakiejś przyczyny dość szybko wydali tą skopaną 01...
 

sanctrum

New member
Zauważyłeś jakieś zmiany w stosunku do wcześniejszego tj. 96?

Mniej pyka. To znaczy w ogóle nie pyka. W 0.96.1.1 czasami w losowych sytuacjach pykało... choć i tak było to znacząco mniej niż w fabrycznym sofcie 0.93.x.x.
Logic 7 nie stestowałem bo mnie ten tryb nie interesuje.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Mniej pyka. To znaczy w ogóle nie pyka. W 0.96.1.1 czasami w losowych sytuacjach pykało... choć i tak było to znacząco mniej niż w fabrycznym sofcie 0.93.x.x.
Logic 7 nie stestowałem bo mnie ten tryb nie interesuje.

A mógłbyś jeszcze ten Logic 7 sprawdzić? Tak z ciekawości....nie chce później zmieniać znowu na 96 w razie jakiś problemów. Ja mam soft 96.1.1 i mi nigdy nic nie pykało....
 

sanctrum

New member
A mógłbyś jeszcze ten Logic 7 sprawdzić? Tak z ciekawości....nie chce później zmieniać znowu na 96 w razie jakiś problemów. Ja mam soft 96.1.1 i mi nigdy nic nie pykało....

To już sobie musisz sam przetestować. Jakby co to wrócisz do 96.1.1. Jak jesteś zadowolony z Logic 7 w 96 to i pewnie w 97 będzie tak samo... Ale nie jestem pewien - nie lubię togo trybu więc na nim nie słuchałem, wiec tym bardziej nie mam czego porównywać - teraz nie mam już wersji 96....
 

piko70

New member
Jest już nowa wersja:
FW v0.98.3.1
Release Date: 5-26-2010
narazie wersja amerykańska :evil:
 
Ostatnia edycja:
Do góry