H/K AVR 165 - nie działająca IIIP z Iphone4

ridee

New member
H/K AVR 165 - nie działająca stacja dokująca IIIP z Iphone4

Witajcie,

Piszę z dość dużym dla mnie problemem. Do mojego ampli dokupiłem oryginalną stację dokująca H/K IIIP, która miała zapewnić mi możliwość odpalania na moim ampli muzyki z IPhone'a 4 (sporo muzyki kupuję na Itunes i ma niezłą jakość). Stacja dokująca, jak pisze producent dedykowana jest min. do Iphone 4 (zresztą zdjęcie wspomnianego jest na pudełku).

Niestety po podpięciu do Bridge'a mój tel w ogóle nie łączy się ze wspomnianą stacją... :/
Nie mam pojęcia co jest grane, podłączyłem stację do innego ampli w sklepie (bodaj 265) i tam też mój tel z nią nie działa. Podłączyłem zatem tel pod kilka innych stacji dokujących innych firm (Creative, Apple, i wiele innych - wszystkich , które były w sklepie), oraz wytestowałem na dwóch w moim domu (Logitech) - wszędzie śmiga aż miło!!!

Tylko na najwazniejszej nei chce - nie wiem niestety co mam zrobić. W sklepie rozłożyli ręce :/
 
Ostatnia edycja:

ridee

New member
no niestety jestem z Łodzi, ale... jutro i w weekend mam testować sprzęt na kilku IPhone'ach 4 - może nawet nagram filmik, jak nie będzie działać jako dowód :)
 

ridee

New member
Hej - nie uwierzysz.... Wpadł do mnie wczoraj znajomy ze swoim Iphone'm 4 , podłączył pod stację i... śmiga jak ta lala. ZGŁUPIAŁEM !
Najwidoczniej błąd jest po stronie mojego tel, ale do diabła jakim cudem odpala na KAŻDEJ inne stacji dokującej do jakiej został podłączony, tylko nie na tej ?

Masakra :/
 

ridee

New member
Mystery solved :)

Udało się jednak podłączyć mój tel - sam nawet nie zdawałem sobie sprawy jakie tony kurzy i innych syfów mogą być w nim ukryte w miejscu podłączenia do docka.
30 min czyszczenia i działa :)

Teraz , już po podłączeniu pojawia się jednak małe pytanie.

Muza odpala się znakomicie (większość opcji już znam, tylko jedna z nich , bodaj DVF jest dla mnie niezrozumiała, a w instrukcji nie ma nic o tym), ale...

W opisie sprzętu jest napisane, że odtwarza także filmy z Iphone'a i to w standardzie nawet 720. Niestety moja stacja odtwarza tylko z danego pliku... muzykę, bez obrazu.

Czy ktoś wie, czemu?
 

ridee

New member
Oooo super wiadomość - popatrzę, tylko... z drugiej strony raczej byłoby to niemożliwe bo ampli jest podłaczone do TV tylko jednym kablem HDMI, więc raczej nie ma innej opcji , jak po prostu wybrać funkcję bridge i podążac z aopcjami pojawiającymi się na TV , więc raczej nie ma innej możliwości.

Przyatakuję twórcę instrukcji obsługi.

A swoją drogą, to im dłużej się posługuję pilotem do H/K tym więcej niefortunnych rozwiązań w nim widzę.
 
Do góry