H/k avr 156

arek85

New member
witam,czy mogłby ktos napisac jak odpowiednio powiny byc skonfigorowane głosniki zeby jak najwiecej wyciagnac z nich jesli chodzi o efektywnosc dzwieku? stosynek głosu miedzy głosnikami opoznienia dzwieku itd. z gory dziekuje.
 

armi

New member
Bez reklam
opóźnienia itd zależą od odległości głośników od słuchacza

co do ustawień to co słuchacz to ma inne prefencje odnośnie ilości basów, sopranów itp itd

więc ciężko będzie tu coś konkretnego doradzić

robiłeś autokalibrację ?
 

arek85

New member
jeszcze dobrze sie nie zapoznałem z sprzetem ale słychac ze nie gra jak trzeba mało efektow słychac głosniki to hkts 9 gdyby ktos napisał jakie parametry ma u siebie było by super.chodzi mi o czysty dzwiek z efektami podczas ogladania filmow.
 

arek85

New member
chodzi o to ze nie słychac efektow bo sa kiepsko ustawienia dostosowane.zaraz kiepskie nie kazdego stan na sprzet za 8 tys.jakos sprzety samsunga czy lg za 1500 zł daja rade w kompletach to dlaczego ten miałby nie dac. nie oczekuje bog wie czego chce tylko słyszec efekt. nie wiem poprostu jak ustawic głosnosc przednich głosnikow w porownaniu do tylnych i centralnego np i jak dostosowac opoznienia
 

arek85

New member
mikrofonu nie było była kartka ktora trzeba było wypełnic i odesłac i w zamian za to dostałem słuchawki AKG. zaraz poczytam o tej kalibracji i sprawdze to.
 

marek14

New member
Wyłącz equalizer jeśli jest w ustawieniach, pojawi się wtedy basik i resztę sobie dopracujesz, odległości, ile ich jest , jakie są itp. trzeba poczytać instrukcję ;) .
 

arek85

New member
czytałem ale jest podane tylko co gdzie ustawic nie ma podanych zadnych konkretnych parametrow musze ten mikrofon ogarnac lub poprostu gdyby ktos mogł podac parametry swoje po autokalibracji to było by łatwiej ogarnac.wiem oczywiscie ze auto kalibracja bedzie u kazdego inna bo zalezy od otoczenia i odległosci słuchacza od głosnikow.
 
Do góry