H/K 645 HDMI<->Komponent

przemowroc

New member
Witam, jak to jest w Harmanie? Otóż posiadam telewizor crt i projektor oba chciałem podpiąć do play3 przez ampli( problem w tym że play posiada wyjście hdmi oraz zwykłe ze specjalnym kablem) Myślałem więc że oba kabelki hdmi i fabryczny połączę z ampli i dowolnie przekieruję obraz. Niestety obrazu brak. Pytanie czy podając sygnał przez hdmi uzyskam go na dowolnym wyjściu(video out lub komponent out) czy tylko na wyjściu hdmi. Bo jeśli tak jest to "kupa" straszna i ampli dużo traci w mych oczyskach , miał być centrum dowodzenia wizji i dzwięku . Dodam że projektor mam podłączony komponentem i chciałem mieć mozliwość wyboru.....
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Witam, u mnie jest tak, DVD po HDMI (w ampli właczam HDMI1 i idzie wszystko), PS po HDMI (w ampli właczam HDMI2 i idzie), TV połaczyłem komponentem (przypisałem VIDEO1- włączam i idzie wszystko). Tak więc możliwości przypisania wej/wyj masz sporo, nie wiem w czym problem. NIe możesz przypisać wyjść czy coś innego?
 

przemowroc

New member
chili tv z amp masz połączone komponentem i idzie spoczko? Jeżeli tak to rewelka i rozwiąże to wszystkie moje kablowe problemy. Jaka jakość obrazu?!

Brak czasu i instrukcji pl niestety

A więc tak : tuner hd(hdmi)->ampli(hdmi1)->projektor(komponent) nie idzie, play3(hdmi2)->ampli(hdmi)->projektor(komponent) nie idzie, nie moge w menu Monitor Out Setings zmieniać 5 pozycji od góry , 2 na dole tak. Jak podłączam wszystko komponentem to idzie , zmieniałęs soft?! Czekam od kolegi z forum na instrukcję PL. Pozatym obraz z komponent posiada cień. Dlatego pozostaje kabel HDMI do projektora 10metrów tylko obawiam sie tego że kupię i nadal bedzie kiszka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry