H/K 460 i nie tylko

Witam, mam pytanie do użytkowników H/K 460 i nie tylko, czy Wam też ampli ucina dwie pierwsze sekundy po starcie płyty w odtwarzaczu? Myślałem że ten problem znikł wraz z 355 ale widze że nie, aktualizowałem softa do najnowszego ale nic się nie zmieniło:(
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
TO nie ampli, a HDMI. Podłącz sobie po analogu lub sprawdź jedno z pozostałych gniazd cyfrowych czyli optyk i coaxial.
 
blackninja, to radzisz zeby podlaczyc blu-ray przez hdmi i przez optyk a w ustawieniach ampli ustawic tylko obraz na hdmi a dzwiek na optyka, czy dobrze rozumiem?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do filmow podlacz sobie tak jak jest czyli wszystko po HDMI. Na oddzielnym np media serwer ustaw sobie tylko do muzyczki po optyku lub analogu.
 
witam raz jeszcze, zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, przy dokonywaniu różnych zmian takich jak zmiana zródła w ampli czy zmiana kanałów w dekoderze N-ki ,słyszę takie jakby strzały lub trzaski w kolumnach, myślałem że to zniknęło z poprzednimi modelami, wgrałem najnowszy soft ten co Blackninja gdzieś tutaj wkleił ale to też nic nie pomogło, pytam bo mam jeszcze troche gwarancji i nie wiem czy to jest do naprawienia?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ciche często występują i w innych sprzętach, jeśli jednak są głośne i budzą Twój niepokój to warto zaatakować serwis.
 

BD

Member
Bez reklam
i tak bedzie zle- cos pstryk/klika to samo sie nie polepszy a sam sie nie dopasujesz jak juz ci przeszadza- jedynie twoje dzialanie oddanie do serwisu, wymiana na co innego poprawi ci humor...
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli "pstrykanie" dochodzi jedynie z ampli, to jest to normalny efekt pracy przekaźników i występuje w wielu modelach. Jeśli owe pstrykanie jest słyszalne w głośnikach to już powinien tym się zająć serwis.
 
Do góry