Gwarancja Zero Problemu - dla tych co zakupili tv w styczniu 2013

voodoopeople

New member
informacja ze strony Toshiby

Toshiba oferuje Ci bezplatna naprawe w razie przypadkowego uszkodzenia badz zastapienie nowym skradzionego laptopa. W przypadku laptopa i oferujemy równiez bezplatna usluge odzyskiwania utraconych danych. Realizacja wspomnianych uslug odbywa sie na nizej wymienionych warunkach. Oferta obowiazuje w terminie od 1 kwietnia 2013 r. do 30 wrzesnia 2013.

Mozliwosc rejestracji telewizorów Toshiba, zakupionych w styczniu 2013 r., w ramach promocji: „Gwarancja Zero Problemu”
Drogi Konsumencie,
W dniach 7 – 9 stycznia 2013 r. nastapila awaria techniczna strony internetowej Toshiba.pl. W jej wyniku na jednej z podstron pojawily sie zdjecie i ikona telewizora. Mogly one zostac mylnie odebrane jako powtórne objecie telewizorów Toshiba promocja „Gwarancja Zero Problemu” (w stosunku do telewizorów, zgodnie z regulaminem, promocja zakonczyla sie 30 wrzesnia 2012 r.).
W zwiazku z tym, ze informacje znajdujace sie na stronie toshiba.pl miedzy 7 a 9 stycznia 2013 r. mogly zostac niewlasciwie zrozumiane, w celu wynagrodzenia zaistnialej trudnosci, Toshiba postanowila objac promocja „Gwarancja Zero Problemu” telewizory Toshiba zakupione przez konsumentów na terenie Polski od 1 do 31 stycznia 2013 r.
Jezeli dokonales takiego zakupu i spelniasz warunki promocji „Gwarancja Zero Problemu” mozesz zarejestrowac telewizor Toshiba i cieszyc sie gwarancja. Warunki promocji oraz formularz rejestracyjny znajduja sie pod adresem NMWG-2 | Toshiba. Termin rejestracji telewizorów Toshiba, zakupionych w styczniu 2013 roku, uplywa 30 czerwca 2013 r. W przypadku jakichkolwiek pytan, prosimy o kontakt pod numerem +48224702004.
Za trudnosci, zwiazane z korzystaniem z naszej strony w tym okresie, bardzo przepraszamy. Toshiba


:krol:
Ja kupiłem tv 29 stycznia i już wtedy go zarejestrowałem. Teraz znalazłem coś takiego i .... znowu zarejestrowałem się w promocji Zero Problemu.
 
Do góry