Gwarancja Yamahy 36 miesięcy

czyx78

New member
Witam zakupiłem jakiś czas temu soundbar yamaszki czytam sobie teraz tak kartę gwarancyjną i gwarancja na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejne 24 miesiące po zarejestrowaniu się do 4 tygodni od dnia zakupu kurcze gdzie bym nie czytał oferty sprzedaży sprzętu yamahy 36 miesięcy gwarancja na sprzęt ALE NIGDZIE ANI SŁOWA O REJESTRACJI
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Powinieneś mieć na kartonie tę informację.
W sklepach nie dają tego info, gdyż sprzedają własne gwarancje.
 

czyx78

New member
Na kartonie nic takiego nie było może przeoczyłem a kupiłem w autoryzowanym sklepie ale dziwi mnie to iż każdy sklep powołuje się iż ma gwarancję 36 miesięcy sklepy zwracają jedynie uwagę na autentyczność gwarancji i pokazują zdjęcia jak powinna wygladać autentyczna karta gwarancyjna szkoda właśnie że nie informują właśnie o takich sprawach co by rejestrować produkt celem przedłużenia gwarancji
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W Hornie jest to oficjalnie powiedziane o rejestracji i nie ma z tym problemow. Rejestrujesz sie i masz 3 lata gwarancji..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja z tego co pamiętam, przeoczyłem w jednym klocku takie przedłużenie.
Niby była naklejka na pudełku, ale nikt mnie nie poinformował.
To i tak jest idiotyczne, takie gwarancję powinny być z automatu, a nie zabawy z rejestracją.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja na kartonie od ampli miałem napisane o rejestracji. Której nie mogłem zrobić w w określonym czasie, ale byli tak wyrozumiali że po usprawiedliwieniu, przedłużono mi gwarancję mimo że było już dobry miesiąc po terminie rejestracji:)

Ja z tego co pamiętam, przeoczyłem w jednym klocku takie przedłużenie.
Niby była naklejka na pudełku, ale nikt mnie nie poinformował.
To i tak jest idiotyczne, takie gwarancję powinny być z automatu, a nie zabawy z rejestracją.
Dokładnie też tak sobie pomyślałem że to idiotyzm po tym jak się zorientowałem że trzeba się zarejestrować, ale na szczęście byli dość wyrozumiali. Armanig pewnie pamiętasz bo kiedyś chyba nawet pisałem do Ciebie w tej kwestii ale to dawno temu, początki mojego bywania na forum:). Za 8 miesięcy mija mi gwarancja i jak na razie odpukać nic się nie dzieje:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry