Gwarancja Sony Polska - Fakty i Mity.

Seba_Fan

New member
Bez reklam
salony nie naprawiaja tylko sprzedaja, naprawa powinna sie odbyc w serwisie sony, na karcie gwarancyjnej masz lokalizacje, pewnie zabiora go tam gdzie im po drodze.
 

kuna

New member
kmeleon napisał:
A ja kupiłem telewizor sony 22.10.08r a datę płatności mam 29.10.08r. Da rade wcisnąć kit że TV mam od 29.10.08r ??

5 lat gwarancji to w końcu nie 2
A co ma piernik do wiatraka? przecież promocja 5-cio letniej gwarancji trwa nadal, w końcu w TV wciąż reklamują SONY BRAVIA-5 LAT GWARANCJI, więc chyba żartów sobie nie robią?!
Ja kupiłem tydzień temu ( 22.11.08 ) SONY KDL32 S4000 i gość w sklepie powiedział, że z gwarancją wcale nie muszę się śpieszyć, że mogę się bawić/testować dłużej niż wymagane 2-a tygodnie od daty zakupu, a dopiero później po jej podbiciu w sklepie przedłużam sobie na te 5-ęć latek albo w necie na ich (SONY) stronce albo w sklepie SONY-CENTRUM.
Bardzo dokładnie i szczegółowo wypytywałem sprzedawcę, a trafiłem na jakiegoś bardzo kompetentnego, bo w przeciwieństwie do innych nie było pytania na które rzeczowo nie umiałby mi odpowiedzieć i tenże sprzedawca powiedział, że nie powinno być z niczym problemów, zwłaszcza jeśli chodzi o tę 5-cio letnią gwarancję...powiedział mi także o tej matrycy samsunga.
...więc albo ja coś źle zrozumiałem albo ...SONY leci sobie w gumki?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

aziziHD

New member
Odświeżę trochę temat.
Wszelkie info odnośnie 5 lat gwarancji jest na stronie sony 5latgwarancji
Trwa ona do końca stycznia 2009, a nie do połowy jak ktoś wcześniej napisał.

Co do wieszaków na ścianę to nie znalazłem żadnego info na stronie więc niech ktoś może się wypowie jak to z nimi jest naprawdę?
 

aziziHD

New member
zgadza się, właśnie dzwoniłem na infolinię i powyżej 46 tylko są darmowe, szkoda :/
zakup tv może być do 15 stycznia, a rejestracja na stronie w celu przedłużenia gwarancji do końca stycznia
 

aziziHD

New member
Witam. Przyszedł mi dziś TV zamawiany przez net i po rejestracji na stronie sony dostałem na maila w pdf gwarancję na mój model. Wszytko jest ok tylko małe pytanie, czy przy TV powinna także być gwarancja bo ja takowej nie widzę, poza fakturą zakupu i wieloma książeczkami?
 

aziziHD

New member
bennyhill napisał:
Poza fakturą powinna być papierowa gwarancja podstawowa, podstemplowana przez sklep, z datą sprzedaży i numerem seryjnym TV.
Wielkie dzięki za informacje. Jutro zadzwonię do sprzedawcy, bo poza tym faktem mój 32e4000 sprawuje się rewelacyjnie w pierwszych testach :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Updated

Kilka dni temu zadzwoniłem na infolinie Sony i zgłosiłem potrzebę montażu wieszaków. Wczoraj oddzwonił Pan z servisu Sony i umówilismy się na pierwszy tydzień Stycznia ( nie spieszy się mi ). Jeśli zrezygnuję z montażu wieszki zostają u mnie. A więć 5 lat gwarancji + wieszaki= Sony dotrzymał słowa.
 

aziziHD

New member
to może i ja jeszcze dodam, że po rozmowie na infolinii dowiedziałem się że w momencie gdy po rejestracji na stronie będziemy mieli już nową gwarancję extra czyli na 5lat to właśnie ona + dowód zakupu zastępuje starą
choć wiadomo dobrze mieć obie
 

Rick_Pn

New member
Witam...
Po długim namyśle i rozważaniach, jaki model tv kupić, kupiłem Sony KDL-46Z4500. Myślę że dobrze trafiłem, zakup przez neta w Euro-rtv-agd. Zaraza po dostarczeniu tv, e-mail do Centrum Sony, w sprawie gwarancji 5-letniej, odpowiedź niemal natychmiastowa w postaci gwarancji w pdf. do wydruku. Następnie zaraz wykonałem telefon w sprawie wieszaka i maskownicy do kabelków. Panowie przyjechali, są serwisu z Łodzi, muszą całą Polskę obskoczyć, sześć aut na zachonią stronę Polski. Jestem z Poznania. Na miejscu muszą zrobić zdjęcie tv, tz. tabliczki znamionowej, faktura lub paragon i to wszystko, więc jak ktoś zrobił zakup powyżek 46' to niech działa..;)
 

mb79

New member
Nie wiem czy ktoś już zauważył że na stronie

www.5latgwarancji.pl

Zmianie uległy terminy promocji na 5 lat gwarancji.
Wcześniej było że do 15 stycznia kupić i zarejestrować a teraz:
kupić do 31 stycznia 2009 a zarejestrować do 16 lutego.
 
Do góry