Gwarancja Samsunga. UWAGA!

  • Thread starter Deleted member 121090
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 121090

Guest
Faktycznie wygląda to bardzo słabo !
Że aż tak to nie wiedziałem.

Już Cię raz o to pytałem ale nie odpowiedziałeś.
Czy widząc jak to wygląda, jakby ten TV był kupiony w Waszym sklepie to przyjmiecie bez problemu reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową, rękojmię?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już Ci odpowiadałem.
Samsunga tych serii nie polecam i każdy kupuje na własne ryzyko.
O tym zawsze uprzedzam.
Ale Ty je dość często polecasz więc rozumiem że jesteś mimo wszystko zadowolony.
 

Metrolog

New member
Już Ci odpowiadałem.
Samsunga tych serii nie polecam i każdy kupuje na własne ryzyko.
O tym zawsze uprzedzam.
Ale Ty je dość często polecasz więc rozumiem że jesteś mimo wszystko zadowolony.

Ryzyko to ponosi sprzedawca że coś takiego sprzedaje a ja mam pełne prawo korzystać z rękojmi i gwarancji.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Już Ci odpowiadałem.
Samsunga tych serii nie polecam i każdy kupuje na własne ryzyko.
O tym zawsze uprzedzam.
Ale Ty je dość często polecasz więc rozumiem że jesteś mimo wszystko zadowolony.

Ja gdzieś polecałem Samsunga?
Możesz zapodać link do takiej mojej wypowiedzi?
To jest jasne, że każdy kupuje na własne ryzyko ale przez dwa lata po zakupie ryzyko to bierze na siebie Sprzedawca, tak jak pisze @Metrolog. Takie mamy prawo.
Ja Cię pytałem o co innego.
Czy TV Samsunga kupiony w Waszym sklepie z objawami plam na ekranie zostanie bez problemu przyjęty zgodnie z zasadami rękojmi? Jakie jest stanowisko Wasze jako sklepu?
Nie rozumiem co jest niestosownego w tym pytaniu.
 

teudas

New member
Czy po rejestracji na stronie samsunga telewizora przychodzi jakiś mail z informacją o latach gwarancji?? Kupiłem js8500 i po zarejestrowaniu miałem dostać dodatkowe 2 lata. Można gdzieś to sprawdzić??
 

gbs

New member
Witam. Właśnie zgłosiłem do serwisu (Sanserwis Rzeszów) ciemne plamy na matrycy na moim UE50H6400. Uzytkuję go niewiele ponad miesiąc więc szczerze wątpie w to zeby to był kurz. Serwis ma przyjechać we środe, zobaczymy co zdiagnozują.
 

gbs

New member
Witam 8 i 9 znak S/N to GC



fotka nie najlepsza jakosciowo bo robiona telefonem, ale jak sie popatrzy pod odpowiednim kontem to widac plamy.
 

Attachments

  • matryca.jpg
    matryca.jpg
    158,3 KB · Wyś: 136
Ostatnia edycja:

lukkil

New member
do mnie dziś przyjeżdza ekipa do wymiany matryca w moim UE48H6640
sprawuje sie bdobrze ale te plamy na matrycy były denerwujące.

na co zwrócić uwagę przy całej operacji? :)
pozdro!
 

Attachments

  • 4e41c340-7f71-4632-a60e-d1d71e0b6194.jpg
    4e41c340-7f71-4632-a60e-d1d71e0b6194.jpg
    13,4 KB · Wyś: 128

lukkil

New member
właśnie Panowie z serwisu pojechali :)
cały panel wymieniony na nowy, jestem mega zadowolony, w środku masa kurzu :D
ten nowy panel nie ma żadnego DSE czy bandingu w porównaniu do tego o był :D
i ponoć w UE48H6640 montowane były tylko panele samsunga :)
 

lukkil

New member
samemu na pewno nie. Jesli tv jest na gwarancji to nie bawia sie w czyszczenie tylko zakladaja nowke panel z ramka od samsunga- tak mi powiedzieli.
 

dj.doc

New member
właśnie Panowie z serwisu pojechali :)
cały panel wymieniony na nowy, jestem mega zadowolony, w środku masa kurzu :D
ten nowy panel nie ma żadnego DSE czy bandingu w porównaniu do tego o był :D
i ponoć w UE48H6640 montowane były tylko panele samsunga :)
Witam.
Jeśli mógłbyś podać 8 i 9 znak z numeru seryjnego i po ilu miesiącach użytkowania. Dopiszę do listy.

A czy taką matryce dało by radę samemu wyczyścić?

Przypuszczam, że nie.
Pozdrawiam
 

ramzi84

New member
Co się dzieje z tymi telewizorami i tym kurzem? Boję się , że u mnie po wymianie też wróci, mam monitor ok 7 letni lcd i nie ma kurzu matryca czysta, a nie przecieram go tak często jak ten telewizor. Jeszcze serwis tłumaczy, że to normalne bo w Polsce normy kurzu w powietrzu są kilka razy większe niż w innych krajach. Tylko dlaczego w innych telewizorach nawet samsung np z 2012 roku, kurzu nie ma? I nie ma tu się z czego cieszyć, że wymienili na nową matryce, bo na 90% problem wróci i będzie już po gwarancji...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bzdury gadają w serwisie .. jest to wina technologiczna tych modeli i tyle - to nie podlega dyskusji.. dziękować Bogu że to tylko te modele, o innych nie było słychać.. i miejmy nadzieję, że tak zostanie..

Kolego Lukkil nie chce Cie martwic ale to wróci .. chyba nawet tutaj czytałem że to się komuś powtórzyło.. coś skręcili z tymi modelami że tam się dostaje wszelkie dziadostwo ...
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Ja mam ten tv 13 miesięcy i na szczęście śladów kurzu nie widać

Mi chodzi tylko o to czy jak się skończy gwarancja to czy samemu dało by się radę wyczyścić taka matrycę
Czy kurz osadza się tylko na plecach matrycy czy wchodzi między jakieś strony, elementy z których jest zbudowana matryca?
 

lukkil

New member
serwisant mi powiedział że trzeba rozebrać całą żeby wyczyścić i operacja bardzo trudna bo można łatwo ją uszkodzić
u kogoś zaklejali serwisanci fabryczne miejsca odprowadzenia ciepła, jak sugerował jakiś kolega w tym wątku?
 

dj.doc

New member
A ja zaktualizuję listę.

Lista :
kol. rafaa:
H6700 - 48 - h0wt3slf500480d ( wychodzi mi maj 2014 ), matryca Samsung
kol. marcopolo26:
H6400 - 48 - data zakupu październik 2014
kol. makr:
H6400 - 48
kol. lukasz177:
F6400 - 46 - po 9 miesiącach od daty zakupu, wg nr seryjnego data produkcji luty 2014. Reklamacja w sklepie Electro.pl załatwiona pozytywnie, zwrot pieniędzy.
kol. pewal
F6400 - 46 - zakup-15.12.2013, pierwszy raz 04.2014, drugi 12.2014, trzeci 04.2015, daty wymiany matrycy.
Data produkcji wg nr seryjnego listopad 2013
kol. maroko:
F6320 - 46 - po 7 miesiącach od daty zakupu, wg nr. seryjnego data produkcji maj 2014
kol. Okocz
F6320 - 46 - po 12 miesiącach od daty zakupu
kol. cebik
UE50H6200 - 50

Aktualizacja listy z 23 kwiecień 2015.

Ostatni dopisał się kol. cebik 09 września 2015.
Postaram się ją zaktualizować
 

Rafal7

Banned
Jak gwarancja się skończy i ekran się zasyfi to nie będzie wyjścia jak samemu podjąć próbę wyczyszczenia panela, i tak wtedy nam nie pozostaje nic innego jak kupno nowego tv bo brudnego nie da się oglądać.
Jak się uszkodzi to trudno.
 

ramzi84

New member
Mam gwarancje do września 2016 r. i już w sierpniu trzeba bardzo szczegółowo oglądać matryce, żeby ewentualnie załapać się na jeszcze jedną wymianę, chociaż mi powiedziano, że już drugi raz jak pojawią się plamy to już nie wymienią...
 
Do góry