Gwarancja Panasonic 5 lat

fabidan

New member
Przymierzam się do zakupu plazmy Panasonica - czy akcja w stylu 5 lat gwarancji obowiązuje w okresach trwania promocji czy jest to standard tej firmy. Co zrobić aby mieć aż 5 lat gwarancji na sprzęt?
 

al-aksa

New member
hmm chyba musisz czaić się na promocję, bo ona czasem się pokazuje.
Ja pare lat temu zdecydowałem się właśnie na Panasa bo dawali 5lat, ale ostatnio chyba było w tamtym roku zimą ta promocja...
 

WoofeR

New member
Możesz skorzystać ewentualnie z oferty firm zewnętrznych. Koszt ubezpieczenia to około 25 - 30% wartości sprzętu więc dosyć dużo jednak warunki są praktycznie identyczne jak w przypadku gwarancji producenta. W przypadku awarii sprzętu dzwoni się do ubezpieczyciela, a ten decyduje o wysłaniu technika do Ciebie do domu lub zamówieniu kuriera po sprzęt.
 

fabidan

New member
a zakładając taki scenariusz - kupuje TV w tym miesiącu, a Panasonic wprowadza promocję 5 lat gw. od 1 lipca - czy mogę ubiegać się wtedy o wydłużenie standardowej gwarancji?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
chyba odpowiedziałeś sobie sam, kupujesz teraz a gwarancja od 1 lipca.... czyli ten teraz kupiony TV nie obejmuje....:krol:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

al-aksa

New member
dokładnie...albo czekasz i liczysz na cud...albo bierzesz Panasa jak leci (gwarnację możesz rozszerzyć płatnie ewentualnie)...albo bierz LG ;)
 
Do góry