Gwarancja 5 lat - szukam do polecenia osób w promocji

MeloNick

New member
Witam
dzięki lekturze forum poświęconego plazmom Panasonica stałem się posiadaczem TX-P42XS i mam już po rejestracji pięcioletnią gwarancję. TV kupione w Neo24 a sama rejestracja trwała kilka minut.
Piękne dzięki wszystkim forumowiczom za rady, uwagi, itd. udzielane ne tym forum!

Szukam teraz osób które chcą kupić TV Panasonica i zdążyć jeszcze na 5 letnią gwarancję (trwa do koca stycznia!), które zgodziłyby się wziąć ze mną udział w promocji - chodzi o "polecenie" nowych klientów. Konkretnie: im więcej osób dany klient poleci innnym tym większe szanse na większy zwrot kasy od Panasonica. Co proponuję:
1. Szukam osób które chcą zakupić TV i skorzystać z promocji. Osoba taka podając mi swój email przed zakupem TV (email - który potem użyje do rejestracji swojego TV w Panasonic Polska) zgodzi się bym ja ją polecił oficjalnie i zaprosił do promocji.
2. za każdą taka osobę otrzymam 1 pkt w klasyfikacji promocji.
3. Im więcej zdobędę pkt tym wiekszy mogę otrzymać zwrot od Panasonica.
4. w zwrocie kasy obiecuję proporcjonalny udział każdej zgłoszonej osoby - w formie przelewu na konto.

z klasyfikacji wynika, że pierwsze miejsca są daleko poza zasięgiem ale ... zwrot 20% jest możliwy. Więc jeśli ktoś chce w tym uczestniczyć (może kilka stów, a może tylko na piwo:)) - serdecznie zaproszam.
... i z góry wielkie dzięki - wszystkim chętnym!
 

jgx

New member
Bez reklam
Witam
dzięki lekturze forum poświęconego plazmom Panasonica stałem się posiadaczem TX-P42XS i mam już po rejestracji pięcioletnią gwarancję. TV kupione w Neo24 a sama rejestracja trwała kilka minut.
Piękne dzięki wszystkim forumowiczom za rady, uwagi, itd. udzielane ne tym forum!

Szukam teraz osób które chcą kupić TV Panasonica i zdążyć jeszcze na 5 letnią gwarancję (trwa do koca stycznia!), które zgodziłyby się wziąć ze mną udział w promocji - chodzi o "polecenie" nowych klientów. Konkretnie: im więcej osób dany klient poleci innnym tym większe szanse na większy zwrot kasy od Panasonica. Co proponuję:
1. Szukam osób które chcą zakupić TV i skorzystać z promocji. Osoba taka podając mi swój email przed zakupem TV (email - który potem użyje do rejestracji swojego TV w Panasonic Polska) zgodzi się bym ja ją polecił oficjalnie i zaprosił do promocji.
2. za każdą taka osobę otrzymam 1 pkt w klasyfikacji promocji.
3. Im więcej zdobędę pkt tym wiekszy mogę otrzymać zwrot od Panasonica.
4. w zwrocie kasy obiecuję proporcjonalny udział każdej zgłoszonej osoby - w formie przelewu na konto.

z klasyfikacji wynika, że pierwsze miejsca są daleko poza zasięgiem ale ... zwrot 20% jest możliwy. Więc jeśli ktoś chce w tym uczestniczyć (może kilka stów, a może tylko na piwo:)) - serdecznie zaproszam.
... i z góry wielkie dzięki - wszystkim chętnym!

z czym tyś się na głowy zamienił? Chyba z tym przysłowiowym....:confused: :D
 

loky

New member
Kupiłem swój tv na allegro i prawie od razu dostałem maile od innych użytkowników z pytaniami typu "Jak już dostaniesz swój tv, napisz proszę 2 zdania jak odbiera itp". Grzecznie odpisałem że Ok i dodałem po linku na forum do tematu o serii S. Parę minut później dostałem maile od panasonica że "moi znajomi zgłosili że kupiłem telewizor z ich polecenia i mam kliknąć link żeby potwierdzić", gnoje z allegro chcieli po prostu żebym odpisał i użyli mojego maila. Na tym forum dostałem 2 wiadomości od ludzi którzy chcieli żeby zgłosić w panasie że to z ich polecenia kupiłem tv. Ludzie, Qwa, trochę jakiejś dumy, poczucia włąsnej wartości trzeba mieć! :(
 

CSA

New member
Czemu go obrażacie? Napisał że szuka ludzi którzy wpisza go jako polecającego i uczciwie napisał że on dostanie za to ok. 20% ceny telewizora a reszta nic. Nie kazdy musi się godzić na takie rozwiązanie na którym nic nie zyskuje a inny zarabia ale są tacy którym to nie przeszkadza i wpiszą go jako polecającego. Ja bym tak zrobil i polecil swojego znajomego, który mi polecil właśnie plazmę Panasonica zamiast LCD LG (wiem, nie komentujcie) ale mam GW10, ktory nie jest objęty promocją.

Wydaje mi się że gdyby kolega MeloNick był jakimś aktywnym na forum uzytkownikiem i wydał wiele cennych postow, to wiele osób na pewno wpisywało by go jako polecajacego, żeby się odwdzięczyć. Szczególnie Ci ktorym posty pomogą w wyborze TV.
 

MeloNick

New member
proszę o uważne czytanie!

nigdzie nie napisałem że nikt nic nie dostanie!!!!

Fajnie czasami jest coś dostać i dlatego proszę o czytanie ze zrozumieniem. Właśnie dlatego że na podstawie tego forum kupiłem plazmę Panasonica - uważam że warto się dzielić, nie tylko informacjami ale i ... wygraną w konkursie. I to też proponuję. Jak dostanę zwrot 20 % to jest to kilka stów, jak więcej % - to i kasy więcej. Może starczyć na piwo, a może i na niezłą kolację, np. z dostawą do domu, kolacja we dwoje, przy fajnym filmie na plazmie.....
Trochę zrozumienia, wyobraźni, a świat będzie o wiele ciekawszy!
 

loky

New member
Eee, dla mnie to jest nieuczciwe i tylko potwierdza stereotyp "polaczka kombinatora", a ja już nie chcę być tak postrzegany. Ty oczywiście rób jak uważasz, ale dla mnie to jest jak proszenie ludzi o pieniądze.
 
Do góry