GW20 czy V20E

Samur_aj

New member
Witam
W najbliższych dniach zamierzam zakupić jeden z dwóch TV jak w temacie.
Jakie są różnice w tych modelach. Matryca w sumie ta sama G13, oba mają złącze Ethernet, oraz tuner DVB-S na którym najbardziej mi zależy.
Z tego co widzę to GW ma 2 a V 4 porty HDMI. Innych różnic nie widzę.
Miał ktoś styczność z jednym jak i drugim modelem i może bezstronnie powiedzieć jaka jest różnica.
Zapewne V będzie lepsza gdyż droższa, lecz co ma lepszego ?
Czytałem że V ma 3 głośniki, faktycznie ma lepszy dźwięk ?
Widzę że V jest sprzedawana z uchwytem a GW20 trzeba się naszukać - różnica ok 450zł.

Drugie pytanie dotyczy modułu CAM dokładnie TnK który jest w ofercie w Hollexe za 250zł.
Czy bez problemu współpracuje z tym TV, testował ktoś, nie ma problemu z kanałami HD ?
Nie chce kupować kolejnego pudełka gdyż TV będzie wisiał na ścianie a to by wymagało nowego mebla no i kolejnego pilota.
 

sorenson

New member
Witam
W najbliższych dniach zamierzam zakupić jeden z dwóch TV jak w temacie.
Jakie są różnice w tych modelach. Matryca w sumie ta sama G13, oba mają złącze Ethernet, oraz tuner DVB-S na którym najbardziej mi zależy.
Z tego co widzę to GW ma 2 a V 4 porty HDMI. Innych różnic nie widzę.
Miał ktoś styczność z jednym jak i drugim modelem i może bezstronnie powiedzieć jaka jest różnica.
Zapewne V będzie lepsza gdyż droższa, lecz co ma lepszego ?
Czytałem że V ma 3 głośniki, faktycznie ma lepszy dźwięk ?
Widzę że V jest sprzedawana z uchwytem a GW20 trzeba się naszukać - różnica ok 450zł.

Drugie pytanie dotyczy modułu CAM dokładnie TnK który jest w ofercie w Hollexe za 250zł.
Czy bez problemu współpracuje z tym TV, testował ktoś, nie ma problemu z kanałami HD ?
Nie chce kupować kolejnego pudełka gdyż TV będzie wisiał na ścianie a to by wymagało nowego mebla no i kolejnego pilota.
Ma inny filtr na matrycy lepsza czern gdzies na forum były zdjecia ale nie mam czasu szukać. Mam v2o i nie żałuje mam cyfre w module astona więc o tnk nic nie powiem.
 

Samur_aj

New member
Kupiłem v20 i nie żałuje.
Moduł TnK chodzi bez problemu, są wszystkie kanały nawet MGM HD gdzie ktoś miał problemy z tym kanałem.
 

nairamk

New member
Ja mam GW20 z modułem Nicam TNK HD

Wszystko działa bez problemu.

Patrząc na tył TV widze 4 gniazda hdmi ... nie wiem skąd ta informacja ze GW20 ma 2 ?!
 

darjejek

New member
Witam.

Kupiłem ostatnio 42v20e. Wszystko super z wyjątkiem białego i jasnego tła, które posiada różowe i zielone przebarwienia. Wydaje mi się na podstawie informacji z netu, że nie każdy egzemplarz tak ma. Ale lepiej sprawdzić, żeby później nie było niemiłej niespodzianki.

Pzd.
 
Do góry