Guitar Hero III

lbk

New member
Taka mała refleksja...GH 3 wylądowało u mnie pod choinką. Gra bez żadnych next genowych wodotrysków, efektów graficznych itd. z miejsca pobiła grywalnością jesienne hity typu Uncharted, COD4, Assassin`s Creed. Rewelacja! Tak na prawdę dopiero brzdąkanie na gitarze pokazało mi dlaczego konsola jest lepsza niż komp. Szkoda jedynie, że wada genetyczna w postaci małych dłoni i krótkich palców pewnie utrudni mi skutecznie wybicie się ponad poziom easy, ale i tak jest fajnie...

Jeżeli ktoś lubi rockową i metalową muzykę (pewnie fanom disco polo oraz techno łupu cupu się nie spodoba) to szczerze polecam - zabawa przednia.

Sąsiedzi pewnie nie podzielają mojego zachwytu, gdyż świąteczne sesje muzyczne trwały do 4 rano... ;) Jeżeli to czytają, to... przepraszam... :D
 

marcin0903

New member
Również mam GHIII, kupiłem przed świętami, naprawde zabawa jest doskonała ;). Może ścieżka dźwiękowa mogła by być inna (dla mnie za stara), ale to wkońcu Legends of Rock ;), mam nadzieję, że udostępnią jakieś nowsze utwory na Store. Może ktoś chętny na partię battle?
 

Ligna

New member
moim zdaniem kupowanie tej gry to glupota. sto razy bardziej wolalbym kupic prawdziwa gitare i sobie pykac, cena porównywalna :)
 

lbk

New member
marcin0903 napisał:
Może ktoś chętny na partię battle?
a można zapraszać konkretne osoby? W jakims pismaku napisali, że na ps3 nie dali tej możliwości.

Ligna napisał:
moim zdaniem kupowanie tej gry to glupota. sto razy bardziej wolalbym kupic prawdziwa gitare i sobie pykac, cena porównywalna
Ciekawe... ja zamiast kupować COD4, wolałbym sprawić sobie prawdziwe M4 i popykać, chociaż cena nie jest podobna. Tylko czy to o to chodzi?
 

marcin0903

New member
Nie wiem czy można ale ostatnio jak grałem, kolega dołączył się do mnie bezproblemu, choć go nie zapraszałem. Dokładnie nie wiem jak to działa, bo jeszcze nie bawiłem się trybem multi na poważnie :).
 

lbk

New member
biorąc pod uwage, że na razie nie ogarniam medium, mam szanse :p poogladałem trochę podobnych filmików na You Tube, ale to są kosmici, albo jeszcze gorzej :D
 

harywi

New member
He chyba se jaja robisz dzieciak przy 1:00 min pomylił się :D
A po drugie pomaga sobie prawą ręką przy lewych klawiszach.
 

tomter

New member
Guitar Hero3 na PS3?

Witam,

czy jest szansa by na PS3 z 60 Gb dyskiem działała gra Guitar Hero 3?? A może jest już zestaw pod PS3 z gitarą?
 

lbk

New member
jeżeli chodzi o kontroler, to moim zdaniem nic się nie da zrobić.
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Nic nie da się zrobić z tym, ewentualnie pozostają jakieś domowe przeróbki, choć nie siedzę w tym temacie, ale oficjalnie nie podłączysz gitary od PS2 do PS3.
 

tomter

New member
do tej gitarki dołączony jest odbiornik, który powinien być podłączony do PS2, może jest jakaś przejśćiówka, którą mógłbym podłaczyć ten odbiornik do PS3 i może wtedy gitarka zaczęłaby działać??
 
Do góry