GTA Episodes from Liberty City

Mefju

New member
Witam wszystkich,jeżeli już taki temat był to przepraszam,szukałem i nie znalazłem a że nie było mnie kawał czasu na forum to nie wiem czy coś takiego było.Po dłuższej przerwie postanawiam nadrobić zaległości w grach,już mam na celowniku kilka tytułów ,niektóre już do mnie jadą,ale przejdźmy do tematu.

GTA IV jest dla mnie mega hitem,przeszedłem kilka razy lecz sprzedałem,pomyślałem sobie ostatnio ,że pograłbym znowu i wtedy wpadłem na pomysł zakupu Episodes from LC tj. dwóch dodatków : The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony.Nie chcę z samego początku żałować zakupu,więc proszę Was o krótką recenzję i czy po prostu opłaca się kupić tą grę.Dziękuje i pozdrawiam.
 

kalina1990

New member
Może spróbuj kupić te dodatki w grupie ;)
gametrade.pl - tam w grupie 'zakupy PSN' chłopaki tworzą ekipy i kupują gry na pięciu co jest naprawde fajnym rozwiązaniem ;) ja np. tak kupiłem te dodatki i wyszły bodajże po 27zł na osobe ;) pzdr
 

Mefju

New member
Może spróbuj kupić te dodatki w grupie ;)
gametrade.pl - tam w grupie 'zakupy PSN' chłopaki tworzą ekipy i kupują gry na pięciu co jest naprawde fajnym rozwiązaniem ;) ja np. tak kupiłem te dodatki i wyszły bodajże po 27zł na osobe ;) pzdr


Dobry pomysł,co do tego mam pytanie,czy przy zakupie tych dwóch dodatków przez PSN muszę mieć płytkę GTA IV?Bo coś mi się kiedyś obiło o uszy ale nie jestem pewien czy chodziło o GTA.Dzięki i pozdrawiam.
 

Mefju

New member
Mam mały problem z PS Store, nie zachciałem zakładać nowego tematu żeby za bardzo nie zaśmiecać forum,otóż gdy włączam PS Store wyskakuje mi napis "This service is not available in your country/region",coś się pozmieniało czy jak?Wcześniej wchodziłem normalnie i nie było żadnych problemów,jakieś sugestie?
 
Do góry