GT30: kalibracja trybu THX w menu serwisowym

robertos80

New member
Witam.
Z racji tego, że tryby profesjonalne mają ograniczenie jasności zastanawiałem się, czy istnieje możliwość kalibracji trybu THX z poziomu menu serwisowego? Niestety tylko tryby profesjonalne da się skalibrować z poziomu menu telewizora, ale obraz jak dla mnie jest za ciemny - obraz w trybie THX jest dużo jaśniejszy, niestety trochę jak dla mnie zbyt "żółtawy". Gdyby udało się poprawić balans bieli w tym trybie byłoby extra.
 

robertos80

New member
czy wie ktoś jak wejść do menu serwisowego, aby zmienić dla sygnału hdmi? Jak mam podłączonego laptopa przez hdmi i wchodzę w menu serwisowe, to tv przełączą się na sygnał analogowy tv
 

ranczo

New member
Bez reklam
czy wie ktoś jak wejść do menu serwisowego, aby zmienić dla sygnału hdmi? Jak mam podłączonego laptopa przez hdmi i wchodzę w menu serwisowe, to tv przełączą się na sygnał analogowy tv

A co chcesz dokładnie zrobić ? większość ustawień robisz w trybie hotelowym, serwisowego lepiej nie tykaj.
 

robertos80

New member
Czy ktoś zmieniał w trybie serwisowym składowe dla balansu bieli? Szukam fajnych ustawień bo z defaultowych nie do końca jestem zadowolony. Chodzi mi o składowe:

all-drv
all-cut
r-drv
g-drv
b-drv
r-cut
g-cut
b-cut
 
Do góry