Gry z PSN a format dysku.

rafib1975

New member
Witam!
Mam takie pytanie, mam zamiar zakupic kilka gier z PSN i chodzi mi o to czy jak naprzykład usunę gre lub zrobie foramt dysku czy wymienie dysk. To czy będe musiał od nowa kupic dana gre czy moge ją normalnie pobrac na swoje konto nie płacac ponownie. I jeśli moge ja ponownie sciągnąc to czy mogę to zrobic raz czy większą ilośc razy.
 

fr3

New member
W większości gier ograniczenie jest na 5 konsol. Niektóre gry działają tylko na jednej. Liczba pobrań jest nieograniczona.
 

debeef

New member
Bez reklam
jak usuniesz grę możesz ją ponownie pobrać za darmo dowolną ilość razy, jeśli zepsuje Ci się konsola to z czterech nowych możesz bezpłatnie ściągnąć dany tytuł, wymiana hd nie ma tu raczej nic do rzeczy
 

BruenorBH

Member
Nie będziesz musiał kupować ponownie.

Masz 5 slotów na PSN. Jeden zajęty przez twoją konsolę czyli masz 4 wolne. Jeśli w opcjach konta weźmiesz wyrejestruj konsole, to zwalniasz slot, a konsola nie jest przypisana do nikogo i znowu masz 5 slotów. (może trochę zagmatwałem ;) )
Jeśli konsola padnie -ja tak miałem - to niestety slot w plecy i pozostało mi 4. Kupiłem nową i przypisałem do mojego konta PSN czyli zostały mi 3 wolne.

Wracając do tematu.
Wszystkie materiały z PSS nabywasz dla 5-ciu slotów. Nie ma znaczenia ile razy pobierzesz, wykasujesz z dysku itd. Masz prawo zainstalować na pięciu konsolach które przypiszesz do swojego konta - czyli 5-ciu slotów.

:!:Dla tego ważne jest wyrejestrowywać system przed reinstalacją sys., lub wymianą dysku...:!:

Nota Bene, Sony przymierza się do wymogu rejestracji gier na płytkach, na tych samych zasadach...
 
Do góry