Gry z PS2

many

New member
Zniknal edit..

Dzwonilem do sony polska i na pytanie z tym pradem odpowiedziano mi ze niestety nie robili testow z takim PS3 i nie sa w stanie potwierdzic informacji ze pojdzie na 230V. Oni po prostu ZALECAJA uzywanie pradu zawartego w specyfikacji. Jezeli oni nie wiedza to kto ma wiedziec...
..tylko sie dowie ten kto zaryzykuje,(naprawy gwarancyjne w przypadku PS3 z usa wykonywane sa tylko w tym kraju- polskie sony uznaje gwarancje z Unii-tak stwierdzil pan Sony na drugim koncu kabla)
ciekawa sprwa z tym pradem...:roll:
 

Leszczu

New member
Jak masz konsole z Ameryki to musisz jechac do ameryki i tam napewno ona bedzie dzialac:grin: a tak serio po grzyba wy kupujecie u Yankesow te konsole? daj je za 30% ceny?? pozniej jakies trafa nie dzialaja tysiace gier z PS2 bezsensowny zakup jak dla mnie i wiem ze z sprzetami z e stanow zawsze sa jakies jaja.np gwarancja na 3 miechy dlatego sa tansze.
Ale o tym nikt nie pisze tylko sie podnieca ze kupil taniej
ja dzisiaj kupilem nowke za 1200zl z PL gwarancja i faktura.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja posiadam wersje 40 GB ,wiadomą sprawa jest brak kompatybilnosci z ps2 ,przy tym modelu.
Wczoraj zarejestrowałem sie na Japonskim PS STORE ,i przypadkiem znalazłem plik do pobrania ,o nazwie (PS2 system) .Po zainstalowaniu go ukazała mi sie wirtualna karta pamieci do ps2:) .Pomyslałem ze teraz powinno wszystko działac ,co myslicie nie mam gry na ps2 zeby to sprawdzic .
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ciekawe do czego słuzy ten plik? Do odpalania gier psx tez potrzeba wirtualnej karty, z tym ze taka mozna było utworzyc bez sciagania pliku,i gry psx smigaja ,sprawdzałem .
Nie daje mi to spokoju, moze ktos kto ma taki model konsoli i gre z ps2 ,sciagnie ten plik (tylko w japoni ).Mysle ze to własnie chidzi o program a nie warunki sprzetowe ,wszystko jest to samo.
 

Ogr

New member
Bez reklam
OK zle sie wyraziłem ,wiadomo ze dyski sa inne ,ale nie wiem co zalezne jest od kompatybilności .Napisz mi w uproszczeniu:)O własnie o to chodzi ,dokonałem takiej instalacji jak na linku;)
 

szakal9999

New member
Zgodnie z wypowiedzią kogoś tam z sony, to są szanse, że w przyszłości będzie emulacja na wersjach 40GB. O ile dobrze pamiętam kwestja rozchodzi się o jakiś układ którego w wersji 40GB nie ma. Ale są szanse, że można go emulować. Czytałem to już jakiś czas temu, więc nie pamietam ani źródła, ani treści dokładnie. Nie sądzę natomiast, że będzie to zwykły plik do pobrania PSS. Raczej będzie to jako update systemu.
 

maks861

New member
Jak podłączyć ps3 do neta??

mam problem , miałem podłączone ps3 do neta(neostrada livebox) (bezprzewodowo) , przeprowadziłem sie i teraz mam ineego live boxa. niewiem jak sie teraz polaczyc. prosilbym o odpowiedz w stylu krok po kroku co mam robic . z gory thx
 
Do góry