Gry na PSP

lighthammer

New member
Witam,

wczoraj kupiłem PSP, w komplecie mam 5 gier (Loco Roco, Pursuit Force Extreme Justice, Tekken Dark Resurrection, Killzone Liberation oraz Grand Theft Auto Liberty City Stories).

Wyczytałem, że God Of War "CHAINS OF OLYMPUS" w wersji PSP jest mocny - więc także zamówiłem. Mam takie pytanie - jakie jeszcze gry byście polecili? Gatunek dowolny, ważne by się dobrze grało (by były grywalne). Interesuje mnie wszystko - od gier logicznych po FPS.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Fajne gierki na psp to z pewnością Tekken , którego posiadasz , NFS, Metal Gear podobno fajny , ale nie wiem , GOW też jest ok. bo grałem , acha i jeszcze jedna fajna taka lekko strategiczna platformówka - Patapon , bardzo fajna , śmiechowa gierka , zobacz na necie.Pozdro
 

k0val

New member
gow na psp przeszedłem i muszę przyznać że wymiata a oprócz tego Burnout(wszystkie części) jak i gta lb i vcs
 

Greystone

New member
A ja Ci polecę:

Warhammer 40k: Squad Command
SOCOM: Tactical Strike

Obydwie giery taktyczne. Zabierają kupę czasu i chyba o to chodzi w podróży... Siadasz i żałujesz tylko, że bateria siada tak szybko.
 

lighthammer

New member
Dobry newsik.

Ogólnie konsola do mnie dotarła i jestem pod wrażeniem :D . Gram intensywnie - dzisiaj już 3 razy bateria mi padła. Kupiłem Puzzle Quest i Patapon, cały czas w nie gram (na razie głównie w Puzzle Quest: Challenge of the Warlords). Ta gra jest masakrycznie wciągająca, niby jakies kolorowe klocki itp, a nie można sie od niej oderwać.

Jutro od znajomego dostanę Warhammera: Squad Command, czuję że będę musiał kupić dodatkową baterie (bo lubię gry turowe / strategiczne), nie ma nic bardziej wkurzającego niż komunikat o rozładowanej baterii w środku potyczki.

Pozdrawiam

Edit: Plotki na temat PSP2 - http://kotaku.com/5160033/rumor-psp-2-wont-have-umd-drive
 
Ostatnia edycja:
Do góry