gry do polecenia na ps3

luki00775

New member
witam, juz za pare dni zawita u mnie w domu ps3, ale w swiecie gier jestem bardzo zielony.... nie znam za bardzo zadnych tytulow i wogole....
Ten temat stworzylem po to byscie mogli napisac jakie gry na rynku sa naprawde dobre i warto dla nich poswiecic wolny czas, zeby to jakos wygladalo dawajcie najpierw gatunek, opis i plusy za ktore ta gra sie tu znalazla
Przy kupnie bede sie kierowal wlasnie tym przewodnikiem;)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No to jazda:

Przygodówki/akcja Uncharted Drakes Fortune - tytuł obowiązkowy dla każdego posiadacza ps3

Platformówki/strzelanki - Ratche&Clank Tools of destruction - dla dużych i małych

Fpp/strzelanki - Call of Duty 4 Modern Warfare - Najlepszy obecnie shooter fpp,nic dodać nic ująć

Rainbow Six Vegas 1 i 2

Resistance Fall of Man

METAL GEAR SOLID 4 GUNS OF THE PATRIOTS - OBOWIĄZKOWA GRA-Legenda Absolutny Killer

Grand Theft Auto 4 - każdy chyba wie o co chodzi ale to najsłabsza moim zdaniem część
 

pete1

New member
przepraszam za te zamieszanie w poprzednich odpowiedziach, nie jestem na "ty" z komputerem chodzilo mi o;


gralem we wszystkie powyzsze i dla mnie nr 1 jest COD4. mimo ze do tej pory omijalem szerokim lukiem tego typu gry i gralem glownie "przygodowki" (na PS2) to w akcie desperacji po zawodzie typu assassin creed czy ratched and clank "poprosilem" zone o ta gre na gwiazdke i wiesz co? mimo uplywu prawie 7 m-cy i 30 na karku codziennie zaliczam godzinke albo dwie w COD4. oczywiscie online bo misji to po tygodniu bedziesz mial dosc. goraco polecam!!!!

jeszcze raz przepraszam
 

dienekes' shade

New member
W mojej opinii:

Metal Gear Solid 4 - ABSOLUTNY :krol:
Uncharted - :krol:
Burnout Paradise - :krol:

Grand Turismo 5: Prologue - :krol:, o ile masz dobrą kierownicę (czyt. DF Pro, GT a najlepiej G25)

Call of Duty 4 - :krol:

Warto też zainteresować się grami z PS Store: flOw (krótka, ale bardzo efektowna aplikacja relaxująca), PixelJunk Monsters (zapewnia wyzwanie i wieeeele godzin rozrywki) i Super Stardust HD.
 

Free_Animator

New member
ja dolacze jeszcze Heavenly Sword i Assasina_

ale obowiazkowo napewno Uncharted + MGS4 + cod4 + gt5 albo Motorstorm (zalezy co lubisz symulacje czy arcade) Bad company tez jest swietne z ostatnich gier multi _ Warhawk jest calkiem spoko jesli masz neta
Ratchet tez ;)
 

brx

New member
Jak dla mnie do powyższych dochodzi jako "must have", Tekken5, który jest dostępny na amerykańskim PSN, za 20$. Wersja online kosztuje 10$ więcej wprawdzie, ale przecież największa frajda, to sesyjka t5 z kumplami przy flaszce, lub czymś innym...
O COD4 nie będę wspominał. :D
 

luki00775

New member
sadzicie ze cod4 i bad company mozna traktowac zamiennie?? chodzi mi o to czy warto kupowac obie gry, czy one raczej sa podobne i nie warto, w koncu obie to strzelanki wojenne, akurat mam taki dylemat bo bede kupowal wiecej gier naraz (wtedy rabat) i nie wiem czy wybrac z nich jedna czy sa na tyle inne ze warto wziasc obie.... doradzcie
 

pete1

New member
luki00775 napisał:
sadzicie ze cod4 i bad company mozna traktowac zamiennie?? chodzi mi o to czy warto kupowac obie gry, czy one raczej sa podobne i nie warto, w koncu obie to strzelanki wojenne, akurat mam taki dylemat bo bede kupowal wiecej gier naraz (wtedy rabat) i nie wiem czy wybrac z nich jedna czy sa na tyle inne ze warto wziasc obie.... doradzcie

kup COD4. w kwesti online nie ma lepszej.
pozdrawiam
 

brx

New member
Cod4 dostarcza więcej emocji - w multi nie ma sobie równych. W Battlefield możesz pojeździć sobie czołgami, humvee, polatać helikopterem - ot, cała frajda.
 

sasim

New member
SierzantHarris napisał:
No to jazda:

Przygodówki/akcja Uncharted Drakes Fortune - tytuł obowiązkowy dla każdego posiadacza ps3

Platformówki/strzelanki - Ratche&Clank Tools of destruction - dla dużych i małych

Fpp/strzelanki - Call of Duty 4 Modern Warfare - Najlepszy obecnie shooter fpp,nic dodać nic ująć

Rainbow Six Vegas 1 i 2

Resistance Fall of Man

METAL GEAR SOLID 4 GUNS OF THE PATRIOTS - OBOWIĄZKOWA GRA-Legenda Absolutny Killer

Grand Theft Auto 4 - każdy chyba wie o co chodzi ale to najsłabsza moim zdaniem część

to dodam od siebie ze Grand Theft wogole do mnie nie przemawia ..
unchurted - swietna gra mam nadzieje ze bedzie 2 czesc :)
 
Do góry