Gry dla więcej niż 2 graczy jednocześnie?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Witam!
W PixelJunk Monsters zabawa przednia we dwóch na jednym ekranie.
Czy znacie jakieś gry, które pozwolą na coś podobnego ale np. w 3 lub 4 osoby lokalnie?
Jeśli tak, to jakie? :)
Dzięki i pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedź.

Gra się na jednym ekranie czy jest on jakoś podzielony?
Nie mam teraz jak sprawdzić - jest jakieś demko tego na PSS? Ile kosztuje ta gra?

Dzięki i pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Split screen na 4 ćwiartki - w SS HD. w LBP na jednym :)krol:).

Na PS Store jest demko SSHD. Mam tę grę i jest świetna. Ceny nie pomnę, ale to jakieś grosze (coś ok. 30 złych). Mam też dodatek. Warto wejść w ten tytuł z uwagi świetną, klasyczną rozgrywkę/ rozrywkę i trofea :cool: Jest głośno, kolorowo i intensywnie, hehe, choć ostatnie 2 troefa (Late boomer i Shock&Awe) są &*@^!#*% frystrujące :mrgreen:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dzięki za informacje.

LBP :?:

Chyba na takim podziale na 4 nawet na 50" może nie być za dużo widać:



Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Nie sprawdziłem tego w praktyce, ba nie grałem nawet w 2-osobowego co-op' a. Myślę, że jakoś się da, hehe. Singiel jest bobmowy, dosłownie :p

LBP - Little Big Planet. Nie znaju:confused:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Sądziłem, że LBP to jakiś tryb gry w SS HD :mrgreen:

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś typy to śmiało :grin:

Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

bulek

New member
Też uważam, że we dwóch lub więcej to najlepsza zabawa. W kilku wyścigach znajdziesz tą możliwość... nawet w tych najprostszych jak ToyHome, czy PixelJunk Racers. Oczywiście jest też Tekken, czy nawet flOw jeśli ci przypada do gustu, chociaż tu sobie raczej gracze przeszkadzają.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tekkena mam - gra jest 'tylko' na dwóch ;)
W innym wątku usłyszałem o WWE Smackdown - to może być to :D

Małe samochodziki wymienione przez Ciebie jakoś mi nie podchodzą w przeciwieństwie np. do Monsterków :)

flOw będę oglądał.

Dzięki za głos i pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Mam flOw, grałem w singla. Świetne...err, doznanie? Bo grą trudno to nazwać :p Warto ów produkt przetestować, polecam, choć już przy 2 rozrośniętych stworkach może być ciasno ;)
 

martins

New member
Marvel ulitamate alliance

Przeszedlem ta gierke na xboxa starego i naprawde konkretna jest do tego dodal bym jeszcze virtuta tenis 3 od segi i nba 2k9 po premierze jesiennej takze club tylko ze na podzielonym ekranie. Ale i tak najlepsza gra wszech czasow na 4 to def jam fight foe ny wiec jak masz 60 gb ps3 to odpalaja i graj ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dzisiaj zakupiłem na psstore USA kręgle za nie całe 5$ .Świetna zabawa z wykorzystaniem SIXAXIS :D Gra sie oczywiscie na stojąco robiąc ruchy ręką tak jak w prawdziwej grze .Tryb 4 osobowy ,można włączyc własną muze:D ,grafa 1080p Polecam !!!
 
Ostatnia edycja:

Paszczyszyn

New member
Witam jestem początkujący jeżeli chodzi o świat PS 3. podbijam temat bo chyba przydało by się uaktualnienie :) Chciałbym zakupić jakąś grę w którą można by realizować jakąś misję we dwoje. Myślałem nad zakupem czegoś z serii Call of Duty . Przeglądając pudełko jest tam opcja 1-4 players ale czy chodzi tu walkę między sobą czy możliwość wspólnego realizowania misji??
 
Ostatnia edycja:
Do góry