Gry dla dziewczyn

korzi

Member
Witam,

Mam do was prośbę. Jestem na etapie przekonywania żony do PS3. Pytając mnie czy sa jakies gry dla niej a nie tylko dla mnie w stylu strzelani czy mordobicia nic mi do głowy nie przyszło.

Czy na PS3 wyszły jakieś ciekawe gry które beda odpowiadaly dziewczynie ?
Moge podać dla ułatwienia że grywała często w Mario swego czasu. Mysle, że nie tylko ja mam taki problem. Fajnie by tez było gdyby w te gry mozna bylo w 2 osoby grac.
 

korzi

Member
Heh widziałem ten temat. Ale nic konkretnego o grach nie widziałem. BR mam osobnego.
Ok. Jest jedna gra: Buzz Quiz.
Ale poszukuje jeszcze czegoś najlepiej na 2 osoby. Ponieważ, żona ostatnio grała na Wii i mnie chce przekonać do tego, ale ja jednak wole PS3 ( obie nie wchodza w grę)
Dlatego szukam gier przy których spędzę z nią dobrze czas :)
Może jakieś platformówki (niekoniecznie 3D) ?
 

tomiga

New member
Juz bylo kilka temetow podobnych:
- ratchet sie sprawdza o ile kobieta radzi sobie z padem w miare
- flower
- buzz (do 8 osob)
- SingStar (na pewno kilka)
- Heavy Rain (tak kobiety wciaga)
- LittleBigPlanet (do 4 osob)
- Zuma
 

Luvczenko

New member
kup jakas bijatyke(jest ich troche na ps3) wtedy moze sie dobrze wyzyc na tobie ... ja z moja gram w street fighter IV i jest dobrze ;) czasem mnie obije ;) i czasem lubi pograc w wyscigi samochodowe jest ich duzo na ps3 .... moja gra w need for speed shift i nie narzeka ...ale niewiem czy twojej jedynej to podejdzie ...
 

korzi

Member
Tego nie udało mi sie znaleźć. Ale dzieki za odpowiedzi. Myśle ze cos juz znajde w tym temacie.
 

Palpiboy

New member
Moja urocza małżonka najbardziej do tej pory lubiła grać w Fifę 09 (ale na PS2, bo tam była możliwość ustawienia łatwego sterowania), teraz na PS3 Fifa 10 trochę ją frustruje, ale za to jej komentarze, typu "gdzie podajesz, łajzo" albo "dlaczego ten kretyn nie strzela tam, gdzie mu kazałam" są bezcenne.
Chwilowo zauważyłem u niej pociąg do "brzdąkania" w Guitar Hero - ale z World Tour'a wybiera zawsze największe siano i za nic nie mogę jej przekonać, żeby kupiła "sobie";-) GH: Metallica.
 
Do góry