Gran Turismo 6

azet

New member
Bez reklam
GT 5 - 360 stron, te ciągłe przesuwanie premiery, te kłótnie przed premierą- zaczyna się nowa zabawa, nowe oczekiwanie a tu nic ? cisza ?rzadko tu ostatnio bywam więc może już jest temat, jak nie to.. Panie i Panowie- GT 6 się zbliża

"Włoski serwis Multiplayer.com i amerykański Newegg umieściły w sieci ofertę na grę Gran Turismo 6 w wersji PlayStation 3 (jest nawet okładka - poniżej wiadomości). I w jednym i w drugim pojawiła się data 28 listopada, co oznacza, że Sony planuje dla tego tytułu światową premierę."

Czytaj więcej na http://gry.interia.pl/newsy/news-gr...rce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Gran Turismo 6: Premiera w tym roku na PS3 niemal pewna - Gry w INTERIA.PL - recenzje, zapowiedzi
 

premek111

Active member
Bez reklam
Zbliża się , niestety na razie malutko informacji.Prawdopodobnie będzie to tytuł na PS3. Być może w przyszłości zrobią port na PS4. Ciekawi mnie jaki silnik graficzny , fizykę , zniszczenia zaimplementują w GT6. Bo jeśli będzie to jedynie mała ewolucja GT5 to poczekam na GT7.

PS : ciekawe co by powiedział kolega Bambolo ?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
A ja kupowałem zawsze nowego PS właśnie dla GT :) teraz też tak będzie. w GT5 gram już kilka tysięcy godzin i nadal chętnie w to ciacham :) i spokojnie czekam na GT6
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajnie, ale wolabym aby skupili sie na PS4 z takimi pozycjami. Na starcie powinno byc kilka takich kilerow, a tu podobnie do GTA5, para idzie jeszcze w PS3.
Grywalnosc to jedno, ale nowa oprawa graficzna dla takich tytulow to w moim mniemaniu juz obowiazek, szczegolnie jak ktos posiada konsole od premiery. PS4 dostanie ta pozycje, ale znajac zycie bedzie to trwalo, zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Na PS4 wydają DriveClub, troche by kolidowały ze sobą te tytuły na starcie nowej konsoli.A obydwa są wydawane przez studia Sony.
PS : PS4 dostanie Gran Turismo , ale jak napisałes nie wiadomo kiedy ...... Kiedy kupiłem PS3 miałem nadzieję na szybką premierę GT5 , a ile to trwało wiemy wszyscy.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
A ja bym chciał , żeby GT6 powalało oprawą graficzną , modelem jazdy , systemem zniszczeń i usprawnieniami w stosunku do GT5, niezaleznie od platformy PS3 /PS4.
 

azet

New member
Bez reklam
Słowo stało się ciałem - Sony oficjalnie zapowiedziało Gran Turismo 6.
Gra ukaże się jeszcze w tym roku na PS3 (o PS4 na razie nie wspomniano) i przyniesie ze sobą wiele nowych aut. I nie tylko. Czego możemy się więc spodziewać po szóstej odsłonie sztandarowych wyścigów konsol Sony? Gran Turismo 6 zostało - zgodnie z oczekiwaniami - zapowiedziane w trakcie trwających właśnie na brytyjskim torze Silverstone obchodach 15. rocznicy powstania serii. Na starcie gra ma zawierać wszystkie auta i tory z "piątki", ale pojawi się także mnóstwo nowych samochodów - nie zabraknie wozów historycznych, ulicznych i najnowszych.

W sumie w produkcji znajdzie się aż 1200 bryk, a każdą z nich będzie można dostosować do własnych potrzeb za pomocą tysięcy dostępnych części i podzespołów. W Gran Turismo 6 pojawi się siedem nowych torów z obiektem Silverstone na czele, który trafi do cyklu od Polyphony Digital po raz pierwszy.

Łącznie tras będzie 33, a ich wariacji i układów 71, z czego 19 nowych. Nowe lokacje będzie można tworzyć w edytorze, a następnie publikować w internecie. Developerzy obiecują, że po premierze bedą wspierać swoją produkcję - opracowali silnik, który pozwoli im na bieżąco i bezproblemowo dodawać nowe auta i tory.

Gran Turismo 6: I się doczekaliśmy. Oficjalna zapowiedź! - Gry w INTERIA.PL - recenzje, zapowiedzi
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

xXPoGoXx

New member
Forza na tyle się rozwinęła, że GT imho nie jest na ten moment jej juz dogonić. Myśleli, że są najlepsi i przespali temat.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na tym filmie w zasadzie nic nie ma. Panowie, liczy sie tylko relacja z gameplayu, nic wiecej :) To jest zwyczajna papka, ktora nic nie mowi.
Liczy sie tylko to bedziemy widziec na ekranie grajac kazdego dnia.
 

Eleanor

New member
w gran turismo grałem na PSX, bardzo się wciągnąłem, jednak na dwójeczkę tej gry nie miałem, ponownie pograłem na PSP, przy zakupie PS3 dostałem GT5, ale nie był to tytuł, na który miałem takiego smaka, więc od razu sprzedałem sąsiadowi jeszcze w folii i kupiłem używane GTA IV Complete Colection :) GT6 już nie przegapie, ciekawe czy się odnajdę w natłoku tych opcji.
 
Do góry