Gran Turismo 5

Hajcior_PL

New member
Wygrałem furaiem ; ) Polecam :) Mam pytanie, jak macie ustawiona waszą minolte ponieważ strasznie mi się ślizga( mam opony wyscigowe miękkie + prawie full tuning)
 

debeef

New member
Bez reklam
w b spec kierowca musi do niej "dorosnąć" a w a spec nie było większego problemu...trzeba tylko panować nad tym by nie dawać za bardzo gazu na zakrętach i będzie git...na tym etapie ma ona taką przewage mocy nad przeciwnikami, że na spokojnie na prostych wszystko się nadrobi
 

kylo69

New member
Jeśli ma się 5kk Cr. to warto kupić Formula Gran Turismo. Łatwizna Like A Wind a dodatkowo potrzebna jest do mistrzostw
 

debeef

New member
Bez reklam
pisaliśmy o tym już wcześniej koledze, ale jeszcze nie zebrał odpowiedniej ilości funduszy. Najlepsza droga wygrywających pojazdow to Veyron, Minolta, Formula GT i x-2010 Vettel
 

Hajcior_PL

New member
Dzięki Debeef :) Dokładnie mam w tym momencie 4kk cr więc muszę jeszcze trochę pozbierać ; D A panowie mam pytanie czy zmienialiście coś w minolcie tam w zawieszeniu?
 

Hajcior_PL

New member
hej mogłbyś je wstawić, ponieważ ja coś tam pogrzebałem i strasznie mi się jeździ minoltą ; / Jak wszystko wyłączę to się okropnie ślizga natomiast jak włączę trakcję to jeździ jak taczka. Ledwo, wygrałem Gran turismo all stars. Pomocy! ;p

PS. Na pewno się odwdzięczę
 

debeef

New member
Bez reklam
Minolta Toyota 88C-V

Tyres F/R:
R3/R1

NOS: 70

Suspension F/R:
Springs - 4.0/4.0
Rideheight - 105/55
Damper Bound - 10/1
Damper Rebound - 10/1
Camber - 1.0/0.5
Stabilisers - 1/2

Gearing:
1 - 3.930
2 - 2.410
3 - 1.675
4 - 1.320
5 - 1.008
6 - 0.800
Final - 2.515
Auto - 18
Set final to max first, then max auto, adjust final to 2.515, and the rest as stated above.

Downforce F/R:
62/88

LSD: 60/60/15

My top speed with these settings: 357.11mph.
There is room for some improvement, especially in the gearing, and I also belive downforce may allow 61 in front without a wheelie.
All adjustable parts not mensioned are 0 or doesn´t matter (brakes).

tu masz z GT Planet, bo tamte skasowałem
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nos – wyniosłość w obrębie twarzy stanowiąca drogę przepływu powietrza w procesie oddychania. Powietrze przechodzące przez nos zostaje ocieplone i nawilżone ...

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać ;-)

Pozdrawiam,
 

mg30906

New member
W końcu pograłem trochę w GT5 -jakoś wcześniej odpychały mnie opinie i komentarze i było w tym trochę racji , gra się tak samo jak w poprzednie części , ten sam klimat , niestety muzyka jak dla mnie dużo słabsza , reszta taka sama i te puste dźwięki po uderzeniu w drugie auto , jak na razie to mój początek z 5ką , mam nadzieje że się rozkręci potem bo równie dobrze mozna zostać przy 4 na PS2

Nie zrozumcie mnie źle, nie uważam że gra jest słaba ale po tylu latach czekania i na nowym sprzęcie oczekiwałem czegoś lepszego a nie kopii sprzed lat - co oni robili przez tyle czasu

i jeszcze te load'ingi....ciągle i wszędzie za każdym razem

pzdr
 

dredsons

New member
Bez reklam
W końcu pograłem trochę w GT5 -jakoś wcześniej odpychały mnie opinie i komentarze i było w tym trochę racji , gra się tak samo jak w poprzednie części , ten sam klimat , niestety muzyka jak dla mnie dużo słabsza , reszta taka sama i te puste dźwięki po uderzeniu w drugie auto , jak na razie to mój początek z 5ką , mam nadzieje że się rozkręci potem bo równie dobrze mozna zostać przy 4 na PS2

Nie zrozumcie mnie źle, nie uważam że gra jest słaba ale po tylu latach czekania i na nowym sprzęcie oczekiwałem czegoś lepszego a nie kopii sprzed lat - co oni robili przez tyle czasu

i jeszcze te load'ingi....ciągle i wszędzie za każdym razem

pzdr

muzykę możesz oczywiście zmienić,a do wczytywania przyzwyczaiłem się ,choć początkowo krew mnie zalewała.
 

Hajcior_PL

New member
W końcu pograłem trochę w GT5 -jakoś wcześniej odpychały mnie opinie i komentarze i było w tym trochę racji , gra się tak samo jak w poprzednie części , ten sam klimat , niestety muzyka jak dla mnie dużo słabsza , reszta taka sama i te puste dźwięki po uderzeniu w drugie auto , jak na razie to mój początek z 5ką , mam nadzieje że się rozkręci potem bo równie dobrze mozna zostać przy 4 na PS2

Nie zrozumcie mnie źle, nie uważam że gra jest słaba ale po tylu latach czekania i na nowym sprzęcie oczekiwałem czegoś lepszego a nie kopii sprzed lat - co oni robili przez tyle czasu

i jeszcze te load'ingi....ciągle i wszędzie za każdym razem

pzdr

Jak dla Ciebie Gt5 to to samo co gt4 to pozdro. A i poćwicz kolego !
Jedyną wadą tej gry jest muzyka. Tyle mam do powiedzenia. Dziękuję.
 
Do góry