Gran Turismo 5

nimm2

New member
sorry, ale te zdjecia powyzej sa jak z Amigi, albo jakis pierwszych wersji Colina... mocno zniechecaja do zakupu wiec narazie sie z tym wstrzymuje...
moze to tylko jakies szczegoly jednak jest ich tak duzo ze skladaja sie na malo atrakcyjna calosc... taka gre robi sie max przez 18 miesiecy, a nie 5 lat...
 

Gohan111

Member
Ech moim zdaniem przesadzacie , GT5 to świetna gra - grałem kilka ładnych godzin i dopiero teraz zaczyna się rozkręcać . Zniszczenia pojawiają sie dopiero po osiągnięciu 10 lv. wielu opcji jeszcze nie znalazłem a wiem że są . To że ktoś wkleił screeny pixelozy ludzików czy innej wystawy sklepu to nie znaczy że gra nie ma nic do zaoferowania .

Moja bryka z photo mode :)

 

Forest89

Active member
Bez reklam
Bez przesady. Gierka jest mocna. Im dłużej się w nią gra tym większy banan na ustach rośnie :) A z tym pikselowatymi ludzikami to przegięcie. Kto normalny się zatrzymuje w połowie trasy i ogląda ludziki z bliska? Przecież to normalne, że w tego typu grach tego typu niedociągnięcia jest rzeczą normalną i rzeczą nie do poprawienia, przynajmniej w tej generacji konsol ;)

Mnie się gra podoba mimo tych Standard Carów :)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Nikt nie ogląda ludzików,ale czasem wypadnie sie z trasy i sami widzimy.No cóż,twórcom Forza udało się jakoś te ludziki lepiej stworzyć.GT5 to świetna gra,lecz po 5 latach mamy chyba prawo wymagać,szczególnie po tych obietnicach.
 

Rufi74

New member
Nikt nie ogląda ludzików,ale czasem wypadnie sie z trasy i sami widzimy.No cóż,twórcom Forza udało się jakoś te ludziki lepiej stworzyć.GT5 to świetna gra,lecz po 5 latach mamy chyba prawo wymagać,szczególnie po tych obietnicach.

Wiesz zawsze wszyscy obiecuja,a potem jest weryfikacja,lepiej sie nie napalac i brac wszystko z marginesem.Druga sprawa PS3 to nie demon do grania w dzisiejszych czasach jesli komus chodzi o grafe to kazdy pc z sredniej polki juz ja przewyzsza tak samo jak x-klocka i juz z tym nic nie zrobimy.

Co do GT5 gra swietna,ale nie dla wielbicieli gier typu GRID i NFS,granie w nia na padzie,to nieporozumienie,kierownica niestety potrzebna.
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
wczoraj zamówiłem, pewno jutro dostanę i widzę, że 190 złociszy wyrzuconych w błoto :sad:
Żadne błoto. Gra jest rewelacyjna. I tak to najlepsza wyścigówka w jaką grałem na PS3 także można śmiało kupować. Jednak tak jak napisał Premek111, po 5 latach człowiek mógł oczekiwać czegoś więcej. Generalnie według mnie jest wszystko czego ja oczekiwałem, oprócz tego podzielenia na Standard i Premium Car. To moje lekkie rozczarowanie, po za tym myślałem, że będzie jednak troszkę wiecej aut i nie chodzi mi tu o ilość tylko o jakość ;) Bo panowie z PD poszli troszkę na ilość i zrobili 100 Mazd, 100 Hond i 100 Nissanów tego samego modelu tylko w różnych wariantach rocznikowych i wariantach mocy (te liczby tak ironicznie ;) ). Ale mimo tego bardzo polubiłem tą grę i raczej aż do wyjścia GT6 jej nie sprzedam :)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Miałem dzisiaj okazje sprawdzić na własne oczy tą długo oczekiwaną grę, grałem jedynie 30 min ale już teraz widzę żę:
Auta prowadzi się tak jak chciałem, odczucie prędkości idealne z widoku od środka. Największe wrażenie zrobiła na mnie właśnie o dziwo grafika, kosi uczuciem realu, doborem kolorystyki. Gdy wyszukasz to znajdziesz różne babole (tu cienie poszarpane, tam jakieś piksele na teksturze, tu pop up jakiegoś budynku) ale gdy zobaczysz model auta to wszytko to zostaje bez znaczenia. Ja nie wiem jak oni zrobili te auta, wyglądają lepiej niż z jakiegoś benchmarka, szczególnie te oświetlenie karoserii wbija w ziemie, to pierwsza gra w której faktycznie wygląda jak prawdziwa karoseria, pięknie odbija refleksy, po prostu odpalasz photo mode i cieszysz się do ekranu :). Grałem na padzie bez wszystkich asyst, powiem że dało rade przejechać choć model jazdy nie wybacza błędów :) ale i tak ja zanim kupie swoją kopie to wpierw zainwestuje w kiere. Kto twierdzi że ta gra nie jest warta 200 zł to już wiem teraz że po prostu nigdy nie miał styczności z tą serią wcześniej lub jest fanem wyłącznie nfsów, ja zaś naprawdę nie wiem co jest bardziej warte tych pieniędzy obecnie. Większość gier w singlu mamy teraz max do 10 godzin, ta gra czuje ze jak w przypadku poprzednich części będzie na lata

Tyle ode mnie, polyphony dobrze zrobiło wypuszczając w końcu tą grę, gdyby wydali gt5 dopiero na ps4 to była by lipa a tak zrobią gt6 może na start ps4 :)

Pozdro
 

azet

Member
Bez reklam
a ja się dołączę do sceptyków, lekko jestem rozczarowany, dodam do minusów dziadowską muzykę,pikselozę gdy w miejscu zadymią opony, co do zniszczeń - miałem na samochodach premium wcześniej niż 10 l , poczatek kariery trochę nudny ( 5 okrążeń - Honda Civic - można zasnąć ) , są wyścigi do których jeszcze nie mogłem kupić samochodów- bo ich nigdzie nie znalazłem ( pewnie pojawią się kiedyś w używanych),- do plusów zaliczę DB 9 :eek:k:, mam nadzieję że grę usprawnią i na szybszych wozach już będę się bawił nie zasypiając.
ps. kólko różańcowe- są błędy ? żle postawiony przecinek ? nie chciało mi się sprawdzać, możecie mi napisać że mam braki w wykształceniu :eek:k:
 

-AS-

New member
Gram od paru dni i musze powiedziec ze gra jest SUPER! Fizyka jazdy na kierownicy jest niesamowita! Gra ma niesamowita ilosc detali i od razu widac, ze gra powstawala latami.

Fakt, pierwszego wieczoru bylem troche rozczarowany modelami standardowych samochodow. Troche odstaja graficznie od modeli premium, ale po jakims czasie czlowiek nie zwraca juz na to uwagi.

Stuningwoalem sobie na maxa Maserati Gran Turismo S i grajac na kierce, bez zadnych ABSow, TCSow czy innech ASMow szczeka opada. 650 koni, naped na tyl, przyjemnosc z wyprowadzenia samochodu z poslizgu na szybkim zakrecie 10/10!!!

Kazdemu polecam kupic ta gra i przekonac sie osobiscie. Nie sluchajcie ludzi ktorzy pograli 20 min u kumpla. To jest gra, ktora trzeba doswiadczyc na wlasnej skorze!
 

rafib1975

New member
a ja się dołączę do sceptyków, lekko jestem rozczarowany, dodam do minusów dziadowską muzykę,pikselozę gdy w miejscu zadymią opony, co do zniszczeń - miałem na samochodach premium wcześniej niż 10 l , poczatek kariery trochę nudny ( 5 okrążeń - Honda Civic - można zasnąć ) , są wyścigi do których jeszcze nie mogłem kupić samochodów- bo ich nigdzie nie znalazłem ( pewnie pojawią się kiedyś w używanych),- do plusów zaliczę DB 9 :eek:k:, mam nadzieję że grę usprawnią i na szybszych wozach już będę się bawił nie zasypiając.
ps. kólko różańcowe- są błędy ? żle postawiony przecinek ? nie chciało mi się sprawdzać, możecie mi napisać że mam braki w wykształceniu :eek:k:
jesli chodzi o muzyke to szczerze moim zdanie zawsze była do D... we wszystkich w serii, nigdy mi sie nie podobała, niby wyścigi a tu zero agresii w muzyce. dlatego ja zawsze wyłączałem muzyke i tym razem tez to zrobie!!! początki zawsze w tej grze nudne i bardzo wolne, nie raz to się zastanawiałem kiedy się wreszcie skończy to okrążenie :)
 
Do góry