Gran Turismo 5

premek111

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o premium cars to tak powinny wygladac wszystkie samochody.Tory i otoczenie,niestety na niektorych drzewka 2D i tekstury kiepskiej jakosci.Natomiast nie mam zastrzezen co do samej jazdy,bo sprawia duzo frajdy.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Zdj. były wstawione przez gostka na innym forum, nie zaręczam czy to czasem nie fake, nie wiem czy są prawdziwe ale pokuszę się o komentarz zakładając że takie są
5194363017_e1f78c5fee_o.jpg

5194362861_cb5a8fe5e6_o.jpg

5193684148_3cbef03258_o.jpg

Poniżej standardowy model
rdvwk.jpg

Chyba już wiem o co chodzi z tymi kwadratowymi cieniami, no mogli to zdecydowanie poprawić (żółte lusterko i widać zwłaszcza po powiększeniu obrazka). U mnie jak gram na tv crt to wydaje mi się ze nawet gt3 lepiej wygląda, może to kwestia zdjęć. Przedstawione zdj. w tej grze w moim poście dla odmiany są bardzo słabe i pewnie w grze trudno o takie ujęcia. Oczywiście to tylko grafika, nie model jazdy ale GT słynęło zawsze też właśnie z super strony graficznej i tu mogli się bardziej postarać by nie było na co narzekać. Oczywiście w grę nadal zagram ale takie wady trzeba wypominać by następne produkty były lepsze.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Grałem dziś u jednego z maniaków GT .Wróciłem pijany i wesoły bo jest do dupy jak prognozowałem bleeee. Nuda ... a grafa hm jak wiatr zawieje ...
 

WojtR

Member
Bez reklam
mój post z 1-wszej w nocy po ogromnym zażenowaniu

"niestety grywalnością , modelem jazdy i radochą gry F1 2010 jak i GRID ( zniszczenia, wpływ na prowadzenie interakcja z pozostałymi pojazdami , dźwięki zderzeń ( ten benbenek ) MIAŻDŻĄ GT5 !!!!

absolutnie bez sensu kupować tą grę bez kiery
znaczek GT podczas oczekiwania , które jest tak długie podczas przechodzenia między opcjami , że jest bardziej wku... jący niż PIS

wyjście z jakiegoś wyścigu albo opcji i z 2 minuty patrzysz jak dureń w znaczek GT ( szybciej w F1 2010 wyszukasz sesje sieciową , zmienisz ustawienia i wystartujesz )

model , sama fizyka może i nawet OK absolutnie nie czuć prędkości , widok ze zderzaka lub ze środka jeszcze jako tako ale z zewnątrz maskara prawie jakby to to stało w miejscu , do 5 tego poziomu zniszczeń absolutny brak , fizyka zderzeń tak do bani , że jabyś się nie nie starał nie wytrącisz przeciwnika z toru jazdy , autka obijają się jak pontony na zbiorniku wodnym

z innych rzeczy to walą po oczach kiepskiej jakości tekstury , otoczenie 2D , coz tego , że powtórki wygłaskane

generalnie dla mnie tytuł do bani jak ktoś będzie chętny za kilka dni mogę odsprzedać

nie udało mi się uruchomić gry sieciowej ( to się chyba zwie poczekalnia nie znalazłem pokoju z grą na stworzeniu nowego wszystko zawisło )

jak to tworzyli 5 lat to chyba zaczęli od wyciosania liczydeł z drewna

czułem , że to będzie absolutny kont ale nie na taką skalę

a narzekacie chłopaki , że w F1 czasów w trzecim sektorze nie pokazuje

ŻENADA !! najchętniej zwróciłbym to do sklepu"

wklejam , żeby nie uciekł
 

premek111

Active member
Bez reklam
Napisał WojtR o problemie z gra w sieci,to fakt gra potrafi sie nawet zawiesić.Kilka razy udało mi sie zagrać.Szkoda ,że nie działa to tak jak w NFS HP i że nie ma takiej funkcji Autolog.
 

WojtR

Member
Bez reklam
czasy ładowań między opcjami menu w Świat GT dały mi poczucie, cofnięcia się do czasów C64 lub Atari800XL z magnetofonem kasetowym :mrgreen:

za pierwszym razem myślałem , że konsola wisi
za drugim zacząłem liczyć po 150-ciu przestałem

ale BETON !

dodam , że instalacja oczywiście na dysk , co ciekawe tory szybciej się ładują niż okna menu , więc można założyć, że na 60 min gry 15 będziesz patrzył w znaczek GT po tygodniu myślę , że ze złości 90% zaklei ten znaczek na DF GT , żeby im o tym koncie nie przypominał
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
Martwi mnie to trochę, bo po zrobieniu Castlevanii chciałem zakupić GT5, a tu takie opinie...tyle lat czekania i taka wtopa...?
 

gadulinho

New member
Bez reklam
No to chyba mamy największy crap tej generacji konsol biorąc pod uwagę ogromne oczekiwania wobec tego tytułu i masę składanych obietnic, jaka to będzie wspaniała i rewolucyjna gra... A szkoda, bo kierownicę kupiłem głównie z myślą o tej grze.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
To ja chyba jestem inny od Was bo mnie się gierka bardzo podoba :) Z tym ładowaniem to fakt, ale to wina przeciążonych serwerów, jak grałem wczoraj rano wszystko było ok, ale wieczorem jak już cała europa wróciła ze sklepu ze swoim GT5 to zrobiło się tłoczno i serwery nie wytrzymały. Rada na to... odłączcie swoje czarnule od neta to będzie wszystko lepiej chodziło a narazie na pocieszenie - Kaz just said that we can expect many updates in the next weeks/months... - GTP Forums

Po za tym jak lubicie narzekać to sobie włączcie Forze bo ona jeszcze dłużej wczytuje np trasy - Gran Turismo 5 vs. Forza 3 – loadingi | PS3 Site Polska ;)
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Odnosze wrażenie ,że Kazunori i Polyphony gdzieś sie pogubili.Być może mieli grę,która była "gotowa" 2 lata temu,wpadli w panikę,zaczeli poprawiać i niestety.Otoczenie jakby robione na silniku GT4.W grze sa momenty gdzie doczytuja sie elementy na horyzoncie,piksele,ząbki,cienie itd.Spójrzcie np na witryny sklepów w Londynie.Owszem PhotoMode jest super,ale nie na tym gra polega.
Mimo tego gra sprawia mi przyjemność,ale oczekiwałem wiecej i lepiej.
 
Ostatnia edycja:

Palpiboy

New member
Niestety Panowie zawsze jest tak, że rozczarowanie jest tym większe, im głośniej pęka napompowany balonik promocji i marketingu. Pograłem wczoraj około dwóch godzin u kolegi, który pracuje w sklepie ze sprzętem RTV i powiem tak (zaznaczam, że nie jestem fanem serii czy wyścigów samochodowych w ogóle, w GT 4 na PS 2 pograłem może łącznie z jeden dzień i nigdy do tej serii nie czułem żadnego sentymentu, ale także nie czuję do niej niechęci):
Gra jak na wyścigi samochodowe na PS 3 jest niezła. Nie jest niczym szczególnym ale gra się w nią naprawdę przyjemnie. Jak ktoś nie czuje przywiązania do serii to raczej nie padnie przed nią na kolana. Po prostu kawałek solidnego kodu i nic ponadto. Osobiście przyjemniej mi się grało jednak w GT 4 (choć były to inne, lepsze czasy - człowiek był młodszy;-)).

Pozdrawiam
 

pa3

New member
Bez reklam
Po "kiego grzyba" dali samochody standard, które prezentują się mizernie - brak wnętrza, słaby system zniszczeń, nie świecą się tak jak w premium, którymi można zagrać w późniejszym etapie gry?

Już lepiej prezentuję się GT Prologue, gdzie każda fura jest premium, co mi po 700 aut, które wyglądają gorzej i zapewne będziemy nimi zasuwać przez większość rozgrywki - no ale pojazdów jest od grona, szkoda tylko że wiekszość to kody skopiowane z GT4 i podciągnięte do HD.
 

WojtR

Member
Bez reklam
No ja właśnie nie jestem związany z serią nie widziałe GT4 ani GT5 Prolog , grałem tylko w jakieś DEMO GT 5 czasówkę nissanem w stosunku do tamtego knota auto na trawie nie sunie jak na lodzie i wyjazd z piachu nie trwa 3 minuty :mrgreen: więc fizyka in + ale cała reszta jak na mega "exclusiv" :hmm:
 
Ostatnia edycja:
Do góry