Gran Turismo 5

premek111

Active member
Bez reklam
W Ultimie juz dostępna.
PS : na razie maja na magazynie , w sklepie powinno byc po godzinie 15.00
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
cóż za zmiana, z Twoich postów wynikało że zniszczenia są dla Ciebie zbędne,nieistotne, a tu widzę szczery zachwyt , dla tak "mało znaczącej" opcji ? no no :eek:k: , swoją drogą mi również się podobają ;-)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jejku to tylko moja uwaga. Tyle osób jechało na siebie na wzajem kłócąc się, że zniszczenia śmiesznie wyglądają itd a tymczasem Kazimierz dobrze to zrobił. Dla mnie to nie najważniejsze, ale jak już są to niech będą porządne ;)


PS. Panowie moje GT5 już wysłane, jutro dojedzie do mnie kurier, jak jest z Wami?
 

A...

Member
Ja mam pre-ordera w EURO, ale jak do tej pory nie mam informacji o odbiorze, więc pewnie jutro nie pogram. Mam nadzieję, że na weekend będę już miał.
 

WojtR

Member
Bez reklam
no znieszczenia są ....takie jak w colin mcree na PS ONE 6 lat temu :mrgreen:

soryy ale nie mogłem się powstrzymać , Panowie z ligi F1 oceńcie jak już zainstalujecie przede wszystkim fizykę jazdy wasza opinia będzie dla mnie miarodajna bo w F1 wg mnie fizyka jest OK , w demo GT5 tej czasówce jak była kiedyś tam fizyka była całkowicie pudełkowa

no ale jutro będzie wszystko jasne

pozdr
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jestem , a masz coś do tej gry??????
Do gry nie, ale do pseudo fanów, którzy twierdzili, że zniszczenia będą plastikowe. Doszło do tego, że już sam się pogodziłem z tym, że GT5 będzie miało słabe zniszczenia, ale jak widać nie jest źle a nawet lepiej niż w Forze ;) Ale tak jak już pisałem wcześniej. Mnie zniszczenia zbytnio nie interesują więc nie będę się wdawał w polemikę na zniszczenia Forza VS GT5 ;)
 

arsenal

Moderator
VIP
To, że auto wygląda jak złom nie oznacza od razu, że auto prowadzić się będzie jak złom. Jeśli nie będzie wpływu zniszczeń na prowadzenie auta i jego komponenty to Forza górą.
 

macek

New member
Bez reklam
Wiec pogralem juz troche:smile:auta sa faktycznie wypicowane,ale jesli spodziewacie sie jakiegos przelomu w grafice czy cos w tym stylu,to tego nie ma.
Jednak co do samej gry z poziomu na poziom jest coraz lepiej i gra sie rozkreca.
Jutro tzn.dzisiaj juz na powaznie wyciagam z szafy G25 i biore sie za jezdzenie.
 

-AS-

New member
Gra bradzo dobra, fizyka bardzo dobra, modele samochodow standardowych robia srednie wrazenie, trasy bardzo dobre, zabawa przednia!

To moja opnia po ok 40 min grania.

edit: gram na G25

Pozdrawiam
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Gran Turismo 5 ocenione przez największe światowe media:

IGN USA - 8.5/10
IGN UK - 8.5/10
Destructoid - 10/10
CVG - 8/10
Eurogamer - 9/10
PlayStation Lifestyle - 10/10
TGH - 4/5
Videogameszone.de - 8.5/10
Joystiq - 4/5
GameReactor - 7/10
METRO - 8/10

Na razie średnia ocen mało optymistyczna - 8,5. Dla przykładu FM3 92,13% (66 recenzji), GT3 94,47% (72 recenzje)
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Z w/w biorę pod uwagę IGN - GT5 dostało 8.5, gdzie Forza 3 ma tam ocenę 9.4 - a trzeba pamiętać że rywalem dla nowej odsłony GT będzie czwarta część Forzy.

Myślę że oceny byłyby inne gdyby grę zapowiedziano 2 lata temu i premiera odbyła się w terminie, a tak byliśmy wodzeni za nos przez 5 lat, do tego dochodzą cyrki z przekładaniem premiery i stękanie Yamauchi że nie jest zadowolony z finalnej wersji - teraz mają za swoje.
 

azet

Member
Bez reklam
czekam , narazie czekam , nie mam ,ale sądzę że noty nie powinny być wysokie, gdyby wyszła w terminie, ale na dzisiejsze czasy....zabawa zapewne bedzie świetna, ale czy rewelacyjna....
:eek:k: ... i rzeczywiście, dobrze by było by zniszczenia miały wpływ na jazdę

ps. Forest89 :eek:k: , straszne , "kółko różańcowe " Cię zje,popraw szybko... -
http://pl.wiktionary.org/wiki/nawzajem
, "spojler' by napisał....
......Panie młotku ....
...... braki w wykształceniu .....
 
Ostatnia edycja:
Do góry