Gran Turismo 5

azet

Member
Bez reklam
GT to seria dla ludzi i tworzona przez ludzi kochajacych samochody i historie motoryzacji,takze umieszczanie pewnych kultowych samochodów jest zupełnie zrozumiałe.
Co do Porsche to tak jak nie bylo w poprzednich częściach to w tej tez nie bedzie.Bedzie za to jak wczesniej RUF
oczywiście ,pewnych kultowych jak najbardziej , tylko że golf to raczej masowy a nie kultowy ,jeżeli już to scirocco.
 

premek111

Active member
Bez reklam
oczywiście ,pewnych kultowych jak najbardziej , tylko że golf to raczej masowy a nie kultowy ,jeżeli już to scirocco.
Moze kultowy to za duzo powiedzialem ale w historii sie zapisal.I z tym Golfem to był tylko przykład wyścigów.Ale jesli nie chcesz nie musisz grac,jesli chcesz same super fury to kup NFS HP.
Ja w poprzednie części GT grałem z wielka przyjemnością.A jako ciekawostke przypomne że w GT4 był nawet model Mercedes Benz Daimler Motor Carriage z 1886 roku i tez sie nim woziłem ,poniżej film (nie mój)

http://www.youtube.com/watch?v=lJvlVN2Go94
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
oj tam się nie denerwuj, chodziło mi o to że wstawili 1000 samochodów ,w tym wiele bzdurnych wozów, zamiast poświęcić czas na lepiej dopracowaną grę z mniejszą ilością samochodów,żeby np. było 400 samochodów premium, różnymi wozami można się wozić, ale to jednorazowe przejażdżki i czy tak naprawdę są aż tak potrzebne ? Bardziej niż większa ilość samochodów premium, czy jeszcze coś innego ?
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
5 listopada 2010 ma się pojawić bodajże jeśli data premiery się nie obsunie.
śpieszę Cię poinformować, gwoli ścisłości ,ta wiadomość ukazała się 3 , i piszą na 30 dni przed
GT5 Featured in Sony’s Qore Video Magazine on Tuesday

w sklepach podają, trochę się mylą-
Gran Turismo 5 [ PS3 ] - Sklep z grami, gry dla każdego - sklep.gry-online.pl
na amazon
Amazon.com: Gran Turismo 5: Playstation 3: Video Games

na forum gtplanet podali od 2 do 4 listopada , europa 4 .11. 2010

GT5 Release Date - GTP Forums

a Tobie wychodzi 5 .listopada, to wielka jednodniowa pomyłka :D
 
Ostatnia edycja:

poli_x

New member
Przyznam szczerze, że przychylam się do poglądu arsenala.

Dodam do siebie, że taki "smaczek" jak model jazdy w Forzy a w Prologu, to niebo a ziemia, nie wspomnę już o tym, że tam każdy samochód prowadzi się inaczej, czuć jego wagę itd. w Prologu mamy niestety ciezkie klocki, które różnią się tylko prędkością, do jakiej mozna je "rozbujać".


w przypadku Gran Turismo 5 już się to zmieniło,bardzo czuć siłę odśrodkową to jak się samochód przechyla dzięki czemu można bardziej opanować pokonywanie zakrętów w przypadku Forzy 3 każdy samochód jest ciężki....a droga jest równiutka...

Jak wsiadłem do Ferrari nie potrafiłem na padzie ujechać 500 metrów,demon
wsiadłem do Merca,świetny samochód,wyważony.
wsiadłem w Lambo,to jazda pod lub nad poprzeczką....pod jest wolno,a jak przekroczysz poprzeczkę londujesz na bandzie...(podobno typowe dla lambo)

nie wiem w jak wczesny build grałem,ale uszkodzenia były takie same jak w demie Best Buy z ameryki,ale śladów opon nie było....

dymu też nie było tyle jak na tym filmiku podczas palenia gumy M5-ką

który można znaleźć na YT

co mi się nie podobało,słabiutkie tekstury otoczenia to tak z grubsza :)
 
Do góry