Gran Turismo 5

jarql

Member
Sranie w banie tra la la,ludzie pokroju Bambo skończcie bronic tą gre,model jazdy jest naprawde kiepski i wymaga doszlifowania bo biednie to wygląda,tylko że czas na zabiegi juz chyba dawno minał.Także polyphony powinno wyciągnąc z tego jakieś wnioski a nie zasłaniać sie grafiką która dzisiaj już tak dobrze nie wygląda. i na miłośc boską nie piszcie o realnym zachowaniu sie auta które to w poślizgu lub mocnym zakręcie przy prędkości ponad 100km/h jedzie po asfalcie/trawie i wygląda jakby było przyklejone do powierzchni,a na dodatek karoseria nawet sie nie bujnie ani nie drgnie.tak według niektórych wygląda to w rzeczywistości? :D
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Bambo, czy Ty naprawdę musisz nas zamęczać tymi swoimi durnymi postami ?
Bo z każdym kolejnym kompromitujesz się coraz bardziej. Na początku lubiłem czytać twoje posty,
można się było pośmiać, ale teraz wiem, że Ty nie żartujesz i w moim odczuciu staję się to powoli żałosne...

Wracając do tematu, moim zdaniem Polyphony wbiło sobie nóż w plecy wypuszczając to coś.
Miałem zamiar kupić GT5 w ciemno w dniu premiery, a teraz przemyślę to jeszcze dwa razy...
 

mataman

New member
Bez reklam
Posłużę się cytatem z innego forum, może coś niektórym to rozjaśni

"W sumie też się zastanawiam czy PD nie popełniło błędu wydając to demko bo niestety połowa a może nawet więcej użytkowników nie potrafi czytać. o zrozumieniu tekstu nie ma już w ogóle mowy. Milion razy było pisane, że to test fizyki i GT Academy ale zawsze znajdzie się typ, który nie zrozumie i będzie pytał jaki jest cel wypuszczania tak okrojonego dema ... Brak słów, niestety kaz musi wziąć poprawkę na analfabetów i może następnym razem rzeczywiście się zastanowić czy warto coś takiego wypuszczać bo może sobie tylko zaszkodzić... "

I zaszkodził sobie.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ha Ha Bambo przesiadł się teraz na amerykańskich nastolatków :D Już nie jeździ po piratach z Xsa jak po łysej kobyle po tym jak wyszło na jaw, że korzysta z pirackiej matroski i sam ciągnie filmy z netu by odpalać je na swoim projektorze. Kim trzeba być, żeby w co drugim poście piać iż kradzież własności intelektualnej to /jego cytat/ "pospolite przestępstwo" a samemu to robić :fool:

Ta seria nie musi się zmieniać bo ma na świecie miliony fanów, którzy kochają ją właśnie za to za co inni nienawidzą. Model jazdy, fizyka, zniszczenia (jakie zniszczenia?) tkwią w erze PSXa, ale tym właśnie od zawsze stało Gran Turismo.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ale pewnie Ty wiesz dlaczego? Dlatego że np. ja i wiele innych osób krytykujemy gt5p czyli grę w którą graliśmy a wpada tu taki jeden co w życiu pada od x360 nie miał i mieć nie będzie a oczernia np. forzę 3 w tak żenująco zawistny sposób i pieprzy tak wiele innych głupot na temat gt5p której jest ultra-mega-hiper-uber-delta-fanbojem że normalna dyskusja nie jest możliwa. Chłop albo powinien zmienić dilera albo zwyczajnie dorosnąć...
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Miałem okazje zagrać na kierce w tego triala i powiem jedno, MIAZGA.
(Oczywiście widok z przed maski). Ludzie tutaj narzekający wychwalają forze i niech im sobie będzie, ja tam choć bym się starał nie mogę stracić kontroli nad autem w tej grze (jest tak łatwo) a jedynie gt jest w stanie dostarczyć mi tych emocji.

BTW co do grafiki to jeśli prezentuje poziom finalnego gt5 to trasy są zdecydowanie za mało dopracowane, ale jeśli chodzi o kolorystykę, oświetlenie, realistyczność aut nie mam pytań. To jedyna z niewielu gier samochodowych która nie wygląda jak bajka, powtórki wyglądają jak relacje z prawdziwego wyścigu, za kilka lat to gry trudno będzie odróżnić od reala, bez kitu.

Wniosek, czekam na gt5 jeszcze bardziej niż dotychczas, tyle to nie czekałem jeszcze na żadną grę ale jestem przekonany że jest warto :)
 

dustone

New member
SierzantHarris napisał:
Przeczytam jeszcze jednego posta autorstwa Bambiego vel asfalt aka Beamer a chyba odechce mi się kupna pełnej wersji gt5 i stanę się fanbojem x360. Koleś pieprzy takie bzdury że głowa mała i ciągnie to w nieskończoność aż do znudzenia i uczucia nieubłaganie zbliżających się torsji. Przecież gdyby on był nawet tak głupi jak mój pies a zagrał by choć raz w jakąkolwiek inną grę niz uncharted i gt5p to nie pisałby takich głupot jak np "takie arcade jak forza czy grid...", ręce normalnie opadają, ziemniaki się w piwnicy przewracają a naboje same wskakują do magazynka...koleś nazywa forzę arcade i porównuje ją do grida, no debil normalnie albo zupełnie nieświadomy. No jasne że F3 to nie mega symulator tak jak i gt5 nawet namiastką symulacji nie będzie ale porównywanie tej pierwszej z gridem to dowód na totalny fanboizm sony i nienawiść (zawiść?) do gier na x360. Bambusku - zagraj sobie np w live for speed czy rfactor to dojdzie do
Ciebie że to twoje gt5 to zwykła zabaweczka a nie żaden nawet pseudo symulator. Chłopie - pisz sobie co chcesz o tym swoim wielbionym gt5 ale na miłość boską - przestań tak oczerniać gry w które nigdy nie zagrasz bo jako fanboj sony nigdy nie tkniesz x360. To jak nie grasz w forzę3 i nie masz zielonego pojęcia na jej temat to zamknij gębę i nie pisz o niej. Ok?

Zapomniałeś dodać IMO a o kulturze to juz wogóle...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
dustone napisał:
Zapomniałeś dodać IMO a o kulturze to juz wogóle...
A czy Ty nie zapomniałeś dodać czegoś merytorycznego?
Bo tak to tylko trolla zgrywasz.

new napisał:
Ta gra nie nadaje sie na pada w żadnym wypadku! Ci co mają zamiar ją kupić na pada to tylko wywalą kasę w błoto .
Czyli będzie ich jakieś 90% wszystkich, którzy ją kupią.

Pozdrawiam,
 

dustone

New member
Masta_J napisał:
Cenne to demo ale bezcenne, że coraz więcej ludzi poznaje się na Bambo.

Pozdrawiam,

I Ty mnie trolem nazywasz?

Wg mnie model jazdy jest wymagajacy ale przez to daje masę satysfakcji z przejazdu -oczywiscie na g25.Auto skręca ,hamuje ,ludzie i drzewa to bitmapy ,na trawie auto zachowuje sie jak na lodzie.

Towarzystwo wzajemnej adoracji zaspokojone?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak bo we wcześniejszym trollowym poście ani słowem nie odezwałeś się merytorycznie - sprawa więc chyba jaśniejsza być nie może.

Nie podoba mi się też, że zaspokajasz facetów na forach ale to już jest Twoja sprawa.

Co do grafiki to wydaje mi się, że to nie jest jeszcze to co zobaczymy w finale, taką mam przynajmniej nadzieję :confused:

Pozdrawiam,
 

dustone

New member
Ja nie mam wątplwości po prologu.

BTW zwócenie uwagi na osobiste wycieczki uznajesz za trolowanie?
Nie toleruję takiego zachowania i powinna to zrobić moderacja ale jak widac jest nieobecna.

Po niektórych wypowiedziach stwierdzam że nazywanie facetami dzieci to lekkie przegiecie.
 

debeef

New member
Bez reklam
Mój ulubiony temat znowu tętni życiem:) Masta jedzie po Bambo z Carbonem, Bambo wygłasza takie rzeczy, że trudno po nim nie jeździć;) sierż. Harris dołącza się do jadących po Bambo używając łaciny, a Bambo jak zwykle nie zwracając na to uwagi pisze swoje...jazda.

Demko nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia...nawet od strony graficznej, jednak jak zobaczyłem ile waży to demko wiedziałem, że nie za wiele zobaczę. Sterownia na padzie rzeczywiście sprawia trudność jednak nie sądzę by takie było w wersji finalnej.

Co do porównań do Forza to nie interesuje mnie ono, bo nie mam i nie będę miał x-klocka. Na ps3 interesuje mnie z wyścigów GT5 i gra ta znajdzie się na mojej półce na pewno. Dziwi mnie takie zainteresowanie tym porównaniem fanów Forzy 3, bo nawet jak ktoś ma obie konsole i uwielbia wyścigi powinien ograć oba tytuły, bo pewnie oba będą tego warte. jeśli ma tylko klocka to i tak nie będzie grał w GT 5 więc nie ma się o co spierać

PS. oczywiście wiem że powyższe nie zmieni tego, że nadal będą tutaj takie spory...piszcie piszcie, bo fajnie się to czyta:)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
To raczej oczywiste, że grafika będzie prezentować się lepiej. O ile modele samochodów w Gran Turismo 5 i Forzie 3 są niemal tak samo dokładne i bardzo porównywalne to już shadery w produkcie Polyphony wyglądają lepiej i efekt wizualny jest ciekawszy. Za to otoczenie na chwilę obecną to wielkie nieporozumienie. A już drzewa to mega lol.

Masta_J, masz rację.. to demo pod tym względem jest bezcenne :lol:
 

sornat

Member
panowie poraz kolejny kilka stron jałowej dyskusji
wszyscy jadą po Bambo - a Masta jak zwykle jedzie po wszystkich i tyle...

co do dema - każdy zdrowo myślący i rozumujący tekst pisany wie że jest to tylko test do GTAcademy i fizyki gry - BO TAK BYŁO OPISANE DEMO - ja mając pada próbowałem jeździć ale wymiękłem - więc wiele nie powiem o samej fizyce - reszta nie powala ale to nie O TO CHODZI w tym demie...

Trzeba będzie poczekać jeszcze trochę - nie jestem żadnym fanbojem PS3 - mam ją od niedawna i jestem b. zadowolony - więc mam raczej świeże spojrzenie na sprawę, forum przeglądam coby zasięgnąc czasem garść informacji ale w wielu wątkach 75% tekstu to pyskówki kilku powtarzających się mistrzów klawiatury... wyluzujcie panowie

Lubię czasem pograć w samochodówki i jeśli ostateczna wersja GT5 będzie tego warte to i nawet kierownice zakupie... ahaa no i w forze nie grałem i nie interesuje mnie jaka jest bo x-a nie kupie - gry można będzie porównywać bezpośrednio gdy oba produkty będą na rynku - narazie mamy tylko forze...
 

mg30906

New member
dalem GTacademy jeszcze jedą szanse (sama muzyka mnie przykuwa choc sa to stare kawałki :) )

gram na kierowniocy Logitech GT wireless, ten test faktycznie dla zawodowców:confused: , ja nie mogę zejść ponizej 1:47:x

jeszcze moze poprawię trochę ale raczej poniżej 1:40 nie zejdę (tunningowany 350z) a co dopiero 1:36 !!!

pzdr
 
Do góry