Gran Turismo 5

marcin0903

New member
Carbon_ napisał:
Możesz napisać w którym miejscu napisałem nieprawdę? Raczej nie, bo stwierdziłem jedynie stan rzeczy. Ja za to mogę poprzeć wszystkie moje słowa argumentami.

Ale ok, rozumiem, że na tym forum za normalne uznaje się pisanie w tonie "user marcin0903 bije żonę i jest ściganym za długi człowiekiem.. "

I nie "wszyscy" bo ja z wszystkimi żyję w zgodzie, więc nie wiem z skąd ten pomysł.

Pozdrawiam
Carbon, nie miałem oszczerstw akurat na myśli... chodzi mi o prowokowanie, wiesz, że ktoś jest nie wart rozmowy (akurat nie mam tu na myśli żadnego usera, piszę jako ogół) to nie rozmawiaj, bo Ty go prowokujesz, on Ciebie i tak w koło...

Jeszcze jedna kłótnia, czy coś w tym rodzaju i każdy dostanie odpowiednie doładowanie i nie obchodzi mnie kto zaczął. Skoro ktoś się*wtrącił w dyskusję z prowkatorem to też nim jest i też on po części jest winien.
 

dariuszd1

New member
Wiecie jakie jest moje zdanie nt GT5?
To gra, która z założenia miała naśladować real i pokazać moc konsoli. W niej jest wszystko wyżyłowane na max. dlatego nie spodziewajmy się teraz takiego modelu zniszczeń jak np. w Dirt. Tego już się nie da do takiej wysoko jakościowej produkcji włożyć, bo trzebeby mocno całość przebudować, czyli z czegoś np. zrezygnować. Konsola ma w końcu określoną, ograniczoną moc przerobową.
Gra niestety tak mocno usiłuje naśladować rzeczywistość, że momentami jest sztuczna, to niestety jeszcze nie ten poziom technicznego zaawansowania sprzętu, żeby swobodnie tworzyć fotorealistyczne światy. I tak w tej grze głównie dzięki odpowiednio dobieranym teksturom jest takie wrażenie, jednak ogólna wysoka jakość wizualna odbija się na dość sterylnym otoczeniu i braku choćby dobrego modelu zniszczeń.
Jeśli mam być szczery, to obecnie z tego co widzę, wolę sobie kupić Dirta 2, bo ta produkcja pod wieloma względami w tym wizualnie odpowiada mi bardziej. Ale może w dniu premiery okaże się cud GT5 będzie nas porażał zniszczeniami i zmiennymi warunkami pogodowymi ale też nie na zasadzie zamglenia terenu, czy zmiany tekstury z chmurami.
 

macek

New member
Bez reklam
Oczywiscie,ze tak, bedzie to gra jak wiele innych,dla jednych lepsza dla drugich gorsza.Nie spodziewajcie sie cudow jak w przypadku Killzone,gdzie pozniej co dla niektorych przyszlo rozczarowanie.Sami co niektorzy podnosicie poprzeczke.
 

Bambolo82

Banned
GT5 na PSP wygląda fenomenalnie! Jest nawet licencjonowana seria wyścigów WRC (kolejny powód wstydu dla DIRT 2; hańbią imię McRae, ktory pewnie w grobie się przewraca że firmują jego nazwiskiem tak cyrkową i niedorzeczną grę).

Zobaczcie ten trailer: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7030167,Z_pamietnika_dewelopera__Gran_Turismo_PSP.html

Mi szczęka opadła. Tak na oko to wygląda to nie gorzej niż GT4 na PS2 czy nawet Forza 2. Jak oni to zrobili na PSP????
 

Peek

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
GT5 na PSP wygląda fenomenalnie! Jest nawet licencjonowana seria wyścigów WRC (kolejny powód wstydu dla DIRT 2; hańbią imię McRae, ktory pewnie w grobie się przewraca że firmują jego nazwiskiem tak cyrkową i niedorzeczną grę).

Zobaczcie ten trailer: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7030167,Z_pamietnika_dewelopera__Gran_Turismo_PSP.html

Mi szczęka opadła. Tak na oko to wygląda to nie gorzej niż GT4 na PS2 czy nawet Forza 2. Jak oni to zrobili na PSP????

Oj Bambo, Bambo...

Dirt 2 nie hańbi imienia Colina, a gra jest fantatstyczna czy tego chcesz czy nie (zobacz sobie na oceny).

To, że wymysliłeś sobie bożków, których czcisz (Sony, PS3, GT5, PES) każdy już to wie i kazdy wie też, że twoje oceny nie są dlatego racjonalne.

CO do GT na PSP, zobaczymy w praniu nie spodziewam się czegoś lepszego od GT2, ale nie przesadzajmy, to konsolka przenośna.

A co do GT5 na PS3? Panowie, prosze was to jest istny kabaret:roll:
 

Bambolo82

Banned
Jak wam się już znudzi DIRT 2 po 2 tygodniach, to chętnie go skupię za 40-50 zł :p Będzie kicha jak z NFS: Undercover, który pół roku po premierze jest wart 30-40 zł na allegro :rolleyes:

Wiele gier dostawało bardzo dobre oceny w sponsorowanych recenzjach, a potem nikt w to nie grał po 3 dniach. Haaalo wokoł marnego DIRT 2 opadnie już za moment, jak wyjdzie GT5, Forza 3 i NFS: Shift.

Brak licencji WRC ktora za to znalazła się na handheldzie PSP to żenada. Dobrze, że Colin McRae nie dożył tego cyrku z jego nazwiskiem (a raczej cyrku firmowanego jego nazwiskiem; Colin zapewne trzymał na desce rozdzielczej swojego auta WRC trupią czaszkę jak to jarają się dzieci w DIRT 2; to pewnie Jego klimaty :rolleyes: he he).
 

Bambolo82

Banned
Jak wam się już znudzi DIRT 2 po 2 tygodniach, to chętnie go skupię za 40-50 zł :p Będzie kicha jak z NFS: Undercover, który pół roku po premierze jest wart 30-40 zł na allegro :rolleyes:

Wiele gier dostawało bardzo dobre oceny w sponsorowanych recenzjach, a potem nikt w to nie grał po 3 dniach. Haaalo wokoł marnego DIRT 2 opadnie już za moment, jak wyjdzie GT5, Forza 3 i NFS: Shift.

Brak licencji WRC ktora za to znalazła się na handheldzie PSP to żenada. Dobrze, że Colin McRae nie dożył tego cyrku z jego nazwiskiem (a raczej cyrku firmowanego jego nazwiskiem; Colin zapewne trzymał na desce rozdzielczej swojego auta WRC trupią czaszkę jak to jarają się dzieci w DIRT 2; to pewnie Jego klimaty :rolleyes: he he).
 

Ogr

New member
Bez reklam
Colin pewnie uradowany by był widząc wzrastający stan konta :D Co on kur... Matka Tereska czy jakiś święty ja pier... Ktoś z rodziny podpisał umowę na reklamę jego nazwiska i trzepie kasę tyle z niego zostało . Rodzina ustawiona :eek:k:DAJCIE MU SPOKÓJ :twisted: !!! Szkoda że nie nazwali tego Hołek 2 :p A co do GT5 to jestem pełen nadziei !
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
drosophilia napisał:
Ogrze, Ogrze, zyjesz Ty jakos????/ hehe,:D;) TNT czeka i teskni...
Droso ziomalu znasz moją sytuację :( Klan w jakimś % doprowadził do tego co się porobiło :( Pewnie jako singiel zostałbym Predatorem hehe narazie nie ruszam KZ2 :twisted:z wiadomych względów;) A mam ochotę dowalić paru kolesiom Z TMD i POL oj mam :grin:
No to teraz nas wyje.... z forum :( ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Bambo dirt 2 jest świetną grą a online miażdży.

Natomiast GT na psp to jak wynika z recenzji kicha totalna. Tyle lat czekania i taki rezultat. Szkoda
 
Do góry